O.T.A - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

O.T.A rock-hard rock / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 9

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 009
Poslechnuto skladeb
3 969
Profil registrován
30.12.2013

Novinky

Rok 2018.-O.T.A.-živě?

A další psaníčko-již chvíli od letošního podzimu se mi zadařilo spojit se s mým bývalím kolegou z Dobřanské skupiny Lunch beat -bubeníkem Vlastou(Sabatem)Marešem,s kterým jsem již absolvoval několik zkoušek.A zadaří li se sehnat baskytarystu,správný směr a volný termín, vystoupí projekt O.T.A.naživo někde v Plzeňském kraji nejspíše, jako host s jinou kapelou z důvodu objemu hudebního materiálu,což by nemuselo být vůbec špatné.Tak se necháme překvapit jakého výsledku dojdeme...,s pozdravem Ota.Zakk!


Jeden song pod stromeček!

A je to tu!Kromě dárků hmotných jsem si pod stromeček nadělil s mým novo-starým kolegou Vlastym Sabatem za bicíma jeho song "Pekelnej anděl"(technická a studiová podpora Adam Karas).Přeji příjemný poslech či počtení a úspěšný rok 2018. všem kolem jdoucím jež si poslechnou i neposlechnou,s pozdravem Ota.Zakk!


Instrumental

Po dlouhém časoprostorovém" NIC" tu je přírůstek který volně ležel nedodělaný přes deset let,až letos před valentýnem se zadařilo vdechnout do něj v uvozovkách život a to díky technické studiové podpoře kolegy Satriho a nutkaní přifařit ho k songu pro mou choť k valentýnu,zbývá jen dodat-příjemný poslech!!

Ota.Zakk.