O.T.A - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

O.T.A rock-hard rock / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 9

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 009
Poslechnuto skladeb
3 969
Profil registrován
30.12.2013

Novinky

Poutač na 30.3.

Zdravím všechny kolemjdoucí!Dnes jsem do galerie fotek přidal poutač na naše první vystoupení,jež pro nás vytvořilo vedení klubu REBEL,kde vystoupení proběhne.S pozdravem Ota Zakk!


Fotečka do počtu!

Zdravím všechny návštěvníky jež projdou okolo našeho profilu O.T.A!Do sekce fotky přibyla v galerii fotek kapely jedna pěkná fotečka,kterou pro nás zpracoval a vytvořil technicky zdatný a nadaný kamrád Pája Čengery,který už mému já poučí pomocnou ruku v odvětví technickém okolo věcí muziky již několik let.Takže Pájo opět "Díky"!!A ať se fotečka návštěvníkům líbí,s pozdravem Ota.Zakk!


Když zasáhne zdraví!!

Bohužel i na startu čehokoliv mohou vzniknout komplikace a tato událost neminula ani O.T.A.Bubeník Vlasty "Sabat" Mareš,kterého jsem do projektu O.T.A v Září 2017.uvrtal mi vážně onemocněl a bohužel nevíme ani jeden z nás zdali bude schopen opět někdy aktivně na plno řezat do bicí soupravy,proto inzerát v našich novinkách,aby jsme mohli pokračovat i nadále.Prozatimně na bicí supluje můj bratr Miroslav Procházka,ale ne na stálo vrámci svých aktivit.Sabate budeme si přát ať jsi brzy fit,s pozdravem Ota.Zakk.