Zombiedonuts - Úvod | Bandzone.cz

Zombiedonuts alternative / Nový Hradec Králové

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Heartbeat v 0.1
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

.

Máš rád zombie? Chceš vidět svět v plamenech? Hraješ na hudební nástroj ale nemáš kurňa s kým hrát? Pomáháš mámě na zahradě? Jestli je tvoje odpověď ANO, tak vítej v novém společenství založené za účelem shlukování pochybných individuí. Po vypracované SWOT analýze byla vybrána mnou jako zatím jediným členem, kapela postavená na Zombie tématice. 

Plán je následující:

@1: Sehnat několik spolupracujících individuí hrající na cokoliv. DJ, klávesy, hrnce, skleničky s vodou... cokoliv. Tématika hudby je jasná. Zombie. Zombie hudba, zombiekostýmky. Následují nezřízený chlastačky a mrtvolnej sex s faninkama nebo fanouškama. Dle chuti;) Spolupráce je na začátek možná vzdáleně, pak se uvidí...

@2: Za pomoci všech možných i nemožných pomůcek zbastlit pár songů.

@3: Pokřtít oficiální fungování kapely na jednom z každoročních zombiewalků.

@4: Ponížit Holandsko

Jestli se ti líbí aspoň 51% z váše uvedenýho jsi ideální kandidát. Dej vědět a nějak se domluvíme.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie