Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ac/ds revival rock'n'roll / Šenov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Girls got the rythm 433 ×
  • Hell aint a bad place to be 332 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela vznikla před 10-ti lety jako seskupení čtyřech kamarádů, kteří se rozhodli maskovat svá pravidelná setkání spojená s konzumací alkoholu uměním.

Jednou při snaze rozšířit náš repertoár o skladbu skupiny AC/DC, jsme si uvědomili že hlas našeho tenkrát ještě kytaristy je tak věrný, že by bylo škoda nacvičit pouze jedinou skladbu. Přidali jsme další a pak další a další... Nakonec jsme dospěli k názoru, že budeme dělat muziku "jednodruhovou" (jednoho interpreta). A tak vznikl cover band AC/DS (DoSvestek původní název seskupení).

 

Omezili jsme konzumaci alkoholu a kubánských doutníků :o)) z kytaristy jsme udělali frontmana, z klávesáka kytaristu (Malcolma) a do party přibrali . 

Jelikož je kapela složena z protřelých a zkušených muzikantů je každý song vypilován téměř k dokonalosti vč. vokálů.

 

 

frontman Bon/Brian

"Gapa"

vybavení: mikrofon "bezdrát" SLX SM58 Beta, mikrofon "drát" SLX SM58 Beta , InEar Pasgao

 

kytara - Angus

"Markoz"

vybavení: Gibson SG standard cherry red vybavený snímačem Angug Young signatured, Gibson SG standard black chinesse custom made vybavené snímači RM pickup custom, celolampová hlava 120W GOLDEA REX6200, box GOLDEA custom Celestion V30.

 

kytara - Malcolm

"Sváťa"

vybavení: GRETSCH G6131 chinese custom made osazaná snímačem Filtertron Hi-sensitive, celolampová hlava 100W GOLDEA Superrock AT-100, box GOLDEA custom Celestion V30/Eminence.

 

basa - Cliff

"Ross"

vybavení: baskytara IBANEZ osazená snímači a aktivní elektronikou RM pickup, kombo 220W AMPEG BA115HP.

 

bicí - Phil

 

"Honza"

vybavení: bicí BASIX, činely PAISTE

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ex-členové:

"Jura"

vybavení: bicí PREMIER CABRIA XPK, činely PAISTEVíce zde: http://www.ac-dc-revival.cz/kapela/

Bio a historie

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 238
Poslechnuto skladeb
765
Profil registrován
4.10.2013