Pružiny - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pružiny folk-country / Boskovice

„Chystáme hodně vystoupení.“

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Mandolína, Ukulele, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Něco o hudební skupině Pružiny

více na www.pruziny6.webnode.cz 


Pružiny - to je pětice v pruhovaných tričkách, prostě hudební skupina z Boskovic. Poprvé si společně dva z jejich současných členů zahráli již v roce 2010. Folkové písně současných interpretů mají v jejich podání velkou popularitu u posluchačů všech věkových kategorií. Pružiny, to je také skupina, která ráda soutěží a daří se ji sbírat trofeje. V celostátní soutěži Brána, kam  zatím každý rok postoupili z krajského kola, získali  v roce 2013 Cenu za instrumentální výkon a v roce 2015 celkově 3. místo v kategorii do 15 let. Dalším úspěchem, který jim přinesl velkou radost, bylo vítězství v soutěži Olešnický kvítek a tím i možnost účastnit se festivalu Olešnická kytka v červnu 2016. Ten se konal 4. 6., kde Pružiny vyhrály v soutěži diváků Olešnický talíř, jehož vlastnictví se jim v roce 2017 podařilo obhájit. Pružiny jsou známé nejen na Blanensku, ale od května 2016 je znají i v polském městě Rawa Mazowiecka, kam dostali pozvání si zahrát. Jejich hraní je stále slyšet hlavně v Boskovicích, kterým věnovali svoji prvotinu "To naše město".  

Jiří Krajíček (16 let, zpěv, mandolina, el. kytara, ukulele),

Eliška Aubrechtová (16 let, zpěv, kytara, flétna, příčná flétna),  

Kateřina Krajíčková (18 let, zpěv, klarinet, irská flétna, step),

Anna Oujeská (17 let, zpěv, housle, kytara), 

Matyáš Plch (14 let, baskytara).

 

Bio a historie

Mrkněte na zaznám Zpráviček na čt:d z 2. 11. 2015

http://decko.ceskatelevize.cz/video/215%20411%2000016_1102