Jaroslav Babel a přátelé - Názory | Bandzone.cz

Jaroslav Babel a přátelé pop-rock / Beroun

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Pokaždé (zavolám tě zpátky)
    Nezařazeno
Captcha obrázek

Jaroslav Babel a přátelé

Tímto soutěž končím.
Ano, byl to chyták. Na singlu "Neusínej" je píseň "Slunce", na albu je taky píseň "Slunce", ovšem jedná se o dvě zcela rozdílné písničky. Společný mají jen ten název. Napovědět měl právě rozdílný čas, stejně jako fakt, že "Slunce" z alba nezpívá Libor.

Hanka

Jirko, ještě zkusím Jardu obměkčit. Přišla jsem na to, že u písničky Slunce se liší délka nahrávky. Na singlu je délka 1:53 a na albu 3:59, tak budu předpokládat, že se liší a dávám tip "Slunce". A tím jsem vyčerpala možnosti. :-)

Bez profilu

Jirka

Paní Hanka má pravdu, taky jsem porovnával písně a všechny na singlech jsou i na albu, takže to je opravdu nějaký chyták, který si na nás pan Jaroslav připravil. DÁME SE PODAT , ŽE JO PANÍ HANKO :-))) Děkuji Jirka

Hanka

Rozkaz zněl jasně: radu najdeš tady! Porovnala jsem seznamy písní na singlech se seznamem alba. Výsledek: 7 písní vydaných na singlech jsem našla na seznamu alba - Pokaždé č.2, V korunách č.9, I Need You č.11, If Not For You č.3, Neusínej č.14, A stejně tě ztrácím č.4, Slunce č.15. Moje odpověď: žádná písnička ze singlů na albu nechybí. Ale možná je to chyták. :-)

Bez profilu

Jirka

Ještě zkusím typ na skladbu, že by to byla skladba Pokaždé?

Bez profilu

Jirka

Škoda, ale i tak přesto děkuji za správnou odpověď pro představu. Jirka

Jarba

A je tady vyhlášení vítěze. Rozptyl tipů byl velmi zajímavý, činil rovných 99. To správné číslo je 36. Nejblíže, když se zmýlil o pouhou neuvěřitelnou jednu návštěvu studia, je hned první tip. Vítězem je tedy Hama a obdrží slíbené CD podepsané všemi muzikanty.
Druhý byl Jirka, lišící se o 15. Nezoufej, album můžeš samozřejmě získat i tak, podpis na něm bude jeden, ale věřím, že radost Ti udělá taky. Neváhej nás kontaktovat. To vše ostatně platí i pro další soutěžící.
Bronzovou příčku, též bez ceny, obsadila Hanka, její tip se lišil o 23.
Bramborovou medaili získává Zdeněk, jeho tip 120x by znamenal, že by nahrání alba stálo tak 170, možná i 200 tisíc korun.
Děkuji všem za účast i zajímavé tipy.

Bez profilu

Jirka

Když kapely mají natočené profi album za 2-3 měsíce a vy jste ho dělali tři roky, tak si myslím, že to je jen optický klam.Můj tip je 21x jako OKO BERE. Doufám, že můj tip bude nejblíž, protože bych to vaše album chtěl, miluju takové převzatinky a hlavně jste do toho všichni dali své srdce. Viděl jsem na netu váš klip přesčas a to je hodně povedená věc. Jsi moc šikovný Jardo a skládáš skvělou hudbu. Napište mi číslo účtu a koupím si vaše album,když nevijde můj tip.Zdravím Jirka