Jaroslav Babel a přátelé - Novinky | Bandzone.cz

Jaroslav Babel a přátelé pop-rock / Beroun

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Pokaždé (zavolám tě zpátky)
    Nezařazeno

DVD Přesčas

V pátek 13. srpna 2021 vychází DVD s videoklipem k písni Přesčas. S pravděpodobností blížící se limitně stu procent se jedná o poslední počin celého projektu. Máte-li o klip zájem, dejte nám jakýmkoliv způsobem vědět. 

Úprava podmínek soutěže

Soutěžní otázka je zjevně těžší, než jsem původně předpokládal. Proto jsem se rozhodl upravit podmínky  soutěže následujícím způsobem:

Podmínka, že každý soutěžící má jeden tip, se ruší. Z toho plyne, že každý může odpovídat tolikrát, kolikrát bude mít pocit, že na něco nového přišel. Bude-li více správných odpovědí, rozhoduje čas - vyhraje ten, kdo správně odpoví jako první. Ruší se též lhůta pro správnou odpověď. Soutěž je tedy časově prakticky neomezená, vyhrazuji si pouze možnost ji po nějakém čase ukončit. A samozřejmě končí v případě, že se dočkáme správné odpovědi. Odpoví-li soutěžící vícekrát, bere se v potaz pouze jeho poslední odpověď. Rovnou předejdu případným otázkám: odpovíte-li napoprvé A a napodruhé B, nic nebrání tomu, aby třetí pokus zněl opět A. Jinými slovy, další odpovědí se můžete vrátit ke kterékoliv své předchozí.

Rada hledat na těchto stránkách pochopitelně platí nadále, snad jen s malým dovětkem. Hledejte důkladněji. Tak tedy směle do toho. To by v tom byl pekelník, aby poslední podepsané CD nenašlo svého majitele...

Potřetí a ještě jednou

(Upraveno: )

Poslední soutěž neměla vítěze, učiňme tedy další pokus. Otázka zůstane stjená, čistě z formálních důvodů ji zde zopakuji: Jedna z písniček, které před samotným albem vyšly na třech singlech, na albu Přesčas není. Samozřejmě chci vědět její název. Soutěž je tímto restartována, to znamená, že mohou soutěžit i ti, kteří se odpovídali minule. Každý má jeden tip. Nápověda asi možná není, rada však ano: odpověď je možno najít na těchto stránkách. 

Odpovědi pište opět sem do sekce Názory, jiné odpovědi nebudou brány v potaz. Lhůta bude tentokrát delší - poskytnu vám čas do 4. června 2021 do 20 hodin 21 minut. Opět si vyhrazuji možnost soutěž ukončit, jakmile se objeví správná odpověď.