Shreds - O kapele | Bandzone.cz

Shreds metal / Strážnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Ex (Cáry 2021)
  Nezařazeno
 • Krok (Cáry 2021)
  Nezařazeno
 • Reason vs hate (Cáry 2021)
  Nezařazeno
 • Zlé sny (Cáry 2021)
  Nezařazeno
 • Jak jsem to myslela (Cáry 2021)
  Shreds - Cáry
 • Co bude dál (Cáry 2021)
  Shreds - Cáry
 • Nenávist (Cáry 2021)
  Nezařazeno
 • Ještě tu jsi (Cáry 2021)
  Shreds - Cáry
 • Lháři (Cáry 2021)
  Shreds - Cáry
 • Shreds - Shreds (Cáry 2021)
  Shreds - Cáry

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Bio a historie

V roce 2010 se dva velcí fanoušci Thrash metalu Jencek ( kytara) a Faky ( bicí KOZY , STBEND ) domluvili na tom , že si spolu zahrají několik coverů svých oblíbených kapel " SRDCOVEK ". ( SLAYER , ANTHRAX , MEGADETH , OVERKILL , METALLICA , DEATH ANGEL , KREATOR , SODOM ..) Mezi první spoluhráče patřil Perverz ( basa ) , ale dlouho nevydržel . Následovali Michal Kolaja ( kytara ) Pavel Kment ( kytara ) . Takhle se hrálo pro zábavu . V roce 2012 nastoupil na post zpěváka Nicholas Jose Lora Bechara (Bogota - Kolumbie ) Pavla Kmentu na postu kytary nahradil Lanky a na basu se připojil 16ti letý Adam Žák . Kapela v téhle sestavě vydržela do konce roku 2013 , kdy se Nicholas přestěhoval do Španělska . Následovala delší pauza .
Až začátkem roku 2015 obnovila činnost a následně nastoupila další zahraniční akvizice za mikrofonem v podobě Matta Mahadyho ( New York - USA ) s ním je spojen celý rok 2015 , kdy se odehrálo i jedno vystoupení - Skanzen . Vypadalo to , že kapela se konečně odrazí k trvalejšímu hraní . Zde se taky poprvé objevuje název SHREDS . Bohužel všemu udělala rázný konec Mattova smrt 3.1.2016 ( zradilo ho srdce - bylo mu pouhých 43 let R.I.P.). Kapela byla znovu bez zpěváka . Navíc bylo cítit u Adama , že se chce vydat jiným směrem a byl tu i jeho odchod na vysokoškolská studia .
V roce 2017 se vrátil z cest po Evropě Nicholas a tak znovu zaujal místo za mikrofonem . Na podzim odchází Lanky do DMC a tak je kapela znovu na úplném začátku . Jencek a Faky zkouší jen tak pro zábavu ( občas dorazí z Prahy i Nicholas ) a snaží se sehnat nějaké spoluhráče .
V listopadu roku 2017 nastupuje na post kytary Tomáš TOM a kromě coverů se kapela začne zaměřovat na vlastní tvorbu . V létě 2018 nastupuje do kapely KULAS ( basa) z hodonínských LIKE FOOL a koncem roku vystoupí spolu s YUCATAN a TORZO znovu na - Skanzenu .
Pro velké vytížení v domovské kapele nemůže dále Kulas pokračovat a nadobro končí i Nicholas .
Kapela jen zkouší ve složení JENCEK , FAKY , TOM A pracuje na vlastních věcech . V září 2019 se chopí mikrofonu ŠTEFKA (SAD HARMONY , NA VŠECHNY 4) a v únoru 2020 po několika jepičích životech zaujme post basy MICHAL .
V tomto složení se SHREDS plně věnují vlastní tvorbě a covery jsou už jen okrajovou záležitostí .
SHREDS:
Štefka - zpěv
Tom - kytara
Michal - basa
Faky - bicí
Jencek - kytara , zpěv