Lovná Zvěř - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Lovná Zvěř punk / Rokycany

Playlist kapely
0:00 / 0:00

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Triangl

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Sestava:
Pavel Konečný, mistr hry všema deseti na strunné nástroje, především pak doprovodná a sólová kytara.

Milan Kubát, milovník hlubokých a kulervoucích tónů basové kytary.

Spíše do počtu:

Lukáš Stehlík, do tříhrannýho železa mlátí jak belzebub.

Bio a historie

Někdy 2017. První myšlenka o založení kapely. Čtyři mladí kluci co se sešli na nové škole a mají rádi podobnou muziku fantazírují o tom, jak jednou třeba budou stát a hrát v hospodě pro pár opilců, co ani nevěděli, že nějaký koncert měl být. Největším cílem v té době bylo sehnat vůbec nástroje a místo, kde hrát.

2018 - 2020. Domácí zkoušení, učení, mučení. Následující roky se nic moc nedělo, nic nefungovalo a tak kdo u toho ještě zůstal, hrál si doma sám pro sebe a otravoval tím jen rodiče. Z nadějných představ se pomalu stávali jen zaprášené vzpomínky...

Prosinec 2020. Mohli bychom do toho konečně praštit, co říkáte? Z původní sestavy zbyli jen dva, pokud se tomu dá říkat "původní sestava." Přibrali jsme tedy nového kytaristu. Konkurz byl jednoduchý. "Ty máš kytaru? Tak teď už máš i kapelu." První zkouška se vcelku vydařila, sladit se nebyl problém a už jsme začli společně vymýšlet.

Leden 2021. Práce, práce, práce. Usilovně se pracuje na všem co je třeba. Zkušebna, vybavení, tvorba umění... Akorát to nejde moc hladce po výpadku bubeníka, hledá se zpěv a bicí.

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.