Wurst - Novinky | Bandzone.cz

Wurst punk-rock / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Chtěla, chtěla, chtěla 24.6.2022
  Nezařazeno
 • Hadí farma 24.6.2022
  Nezařazeno
 • Lidka Syfilidka 24.6.2022
  Nezařazeno
 • Rodiče si nevybíráš 24.6.2022
  Nezařazeno
 • Veselá vdova 24.6.2022
  Nezařazeno
 • Filcky 24.6.2022
  Nezařazeno

Wart večírek

Dámy a pánové, dyk more...

Zveme Vás na projížďku bohatou historií skupiny Wart, která se bude konat v restauraci Pod Kopcem v sobotu 1.října. Akci pořádá skupina Drtimosaz, ve které se nachází autoři značné části bradavičnaté tvorby a která zde pokřtí svou již třetí vzpomínkovou desku a poté zahraje několik svých novějších písní.

My pak doplníme Haškův výběr několika oblíbenými písněmi o lásce ke všemu možnému a několika téměř zapomenutými kousky. Všech cca 140 písní z historie Bradavice sice nelze stihnout za jeden večer, ale můžete se těšit na průřez tvorbou všech autorů, co Bradavici kdy působili, v hlavní roli s Milanem Juppem Jurčíkem.

Ohrnutí akce U Jána

Dámy a pánové, dyk more...

Děkujeme skupině Cerberos za pozvání ke společnému rušení denního klidu, zapůjčení zvukaře a vybavení a vůbec za příjemně strávený večer u Pána Jána.

Jak to tam vypadalo si můžete prohlédnout v příslušné galerii a jaký bordel se nám podařilo vyprodukovat si můžete poslechnout zde v přehrávači.

Po koncertě se nám nahlásili dva z nebe seslaní diváci, kteří snad někde doma mají dosud neobjevené historické nahrávky skupiny Bradavice. Povede-li se nám tyto poklady vykopat, budete se možná moci těšit na některé další zapomenuté písně či alespoň opravené texty, které se nám dosud nepodařilo zcela rozluštit.

U Jána s Cerberosem

Dámy a pánové, dyk more...

Ještě jsme neodehráli ani děveť koncertů a už se o nás začaly zajímat bytosti téměř pekelné. Konkrétně se jedná o Hádova tříhlavého hlídacího psa, který střeží bránu do podsvětí. Zdali nás nechá projít, či nás mohutným trojitým štěkáním vyžene raději zpátky na povrch, se dozvíme již 24.června v plzeňské hospodě U Jána. Náš poslední soud začíná v 19:00, po naší cca hodince bude ze řetězu utržena již zmíněná skupina Cerberos.

Kdo by se snad šelmy bál, bát se nemusí, říkal Jirka, že nekouše. Kdo se bojí sprosté mluvy a společensky nevhodných situací, o kterých tak rádi zpíváme, ten se může uvolnit pomocí svijanského piva, které se v místě konání hbitě točí. Komu se stýská po dlouho nehraných písních z historie skupiny Bradavice, ten se může těšit na dva nově oprášené kousky, z nichž jeden je o parazitech a druhý o komunistech, tedy též o parazitech.