Ex Kvítka - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ex Kvítka big-beat / Uherský Ostroh

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
753
Poslechnuto skladeb
588
Profil registrován
27.2.2020

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Oldrichkozubik

Ahoj Jiří, vše nejlepší k dnešním narozeninám a hlásím splnění slibu. Dnes, v tento významný den, jsem konečně zasedl, abych poslechl prvně v životě alespoň několik skladeb legendami opředených Kvítek, o kterých jsem jako Tvůj o něco mladší krajan už jen slýchal od starších kamarádů při povzdechnutí nad úrovní nástupnických souborů.
Muzika se mi líbila moc, stejně jako Tvůj originální zpěv. Věřím jen, že přes těžkosti, které kapelu potkávaly po celou dobu existence, se přesto dočkám koncertu budu stejně spokojen, jako když jsi mě ve Zlíně pozval na Symbiozu.
Draku, drž se, přeji Tobě a Tvé rodině pevné zdraví a nám dvěma ještě NĚCO společných koncertů.
Oldřich

Milan Bedroš


Bez profilu

Kvítka - kapela vznikla kdysi dávno v Klobůkách kolem roku 1972?, hráli v ní ogaři s Klobůk a okolí - Jura a Břeťa Ovesní, Mira Baloušek, Laďa Fojtík, Vlasta Trllo a atd., kdy se složení kapaly měnilo kvůli vojnám členů. Kapela byla velmi populární, hrála převážně skladby anglosaských kapel (já např. dodnes mám v autě CD Creadenc), ale i vlastní a jezdila hrát po obcích a městech v okruhu cca 60km a to i na Slovensko. Zásluhou "politických výtržností fanoušků" byla ji několikrát zakázána činnost, kdy dokonce jeden čas se spojila s kapelou LUX. Jako studentík gymplu jsem si v kapele přivydělával na pivo a cigarety jako technik a zvukař. Jó, byla to krásná doba a mám krásné vzpomínky. Kapela mi hrála na svatbě. Po mém odchodu do Brna jsem ztratil kontakt a už jsem vývoj kapely nesledoval.

S.B.Zachoval


Bez profilu

Jirka můj spoluhráč z vojenské kapely Rytmus z roku 1978 je vynikající kytarista a zpěvák. Hrávali jsme jeho vlastní písně a bylo to dost dobrý.
S.B.Zachoval
www.retrojolana@seznam.cz

Zobrazit všechny názory »