Kronwell - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kronwell big-beat-punk / Děčín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Banjo, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Děčínská parta, která hraje pro radost sobě i lidem. :-)

Bio a historie

Původní zakladatelé kapely byli Michal Vostiňák, Milan Horáček a Jarda Ullman. V té době si toto hudební uskupení říkalo RVHP (Rada Vzájemné Hospodské Pomoci). Hrálo se pro radost především u stánku u děčínského společenského domu Střelnice. Časem se přidal i Jarda Rychnovský. Vzhledem k proběhlým neshodám se Michal s Milanem u piva v hospodě Na Rychtě domluvili na novém složení a vymysleli název Kronwell. Kapela začala pravidelně zkoušet a po nějaké době se jim podařilo zahrát na jejich první zábavě v Ludvíkovicích. Dál fungovali a pokračovali v hraní, dokud nepřišla delší pauza.