Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Arkana Hubertova jízda rock / Kašenec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Roman Fojtik

Hele, ty manažere, na těch webových stránkách té tvé kapely o jednom členu máš ve vlastních skladbách Odešel na Švédy. Můžeš tu zveřejnit, co jsi na této písničce složil? Nebyl jsi ani u tvorby hudby ani textu. U těch ostatních písniček, jsi kromě jednoho refrénu neudělal ani jeden text.

Roman Fojtik

Tobě jsem fakt žádnou kapelu nových členů nemusel rozjebávat. Všichni se na tebe vysrali, protože se neumíš chovat k lidem.

Roman Fojtik

Hakine, kdy mi vrátíš ty 3000,-, které jsi si ode mě půjčil, když jsme se vloni viděli naposledy (mám telefonní nahrávku jak mi o ně voláš) a kdy mě a Bartovi vyplatíš peníze, které jsi inkasoval za poslední akce od pořadatelů? Kdy vrátíš Bartovi jeho aparát? Hakine, kdy vyplatíš za akce ještě i Lenku s manželem? Přečti si ty smlouvy, ty nemáš právo kohokoliv vyhazovat. U písniček u OSA jsi uvedený pouze jako autor hudby, a to jen u některých a to jen proto, že jsem tě tam uvedl já, zatímco, ty jsi všem veřejně tvrdil, že jsem nic nenapsal, primitive. U OSA jsi registrovaný u cca 5 písniček, tak na co si to hraješ, ty řediteli zeměkoule.Abys mohl být manažerem, bys musel mít nejdřív nějaký muzikanty. Smlouvy na kapelu jsou na moje jméno, rakušáku. A název? Kapela se do tvýho příchodu 15 let jmenovala Arkana., přivandrovalče.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 0

Žádní fanoušci

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
711
Poslechnuto skladeb
33
Profil registrován
28.1.2019