Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Cába band rock-blues / Hradec Králové

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Josef1954

.. pokračování: Můžu to odpřísáhnout, protože svoji sólovou kytaru samozřejmě poznám a jasně si vzpomínám i na tuhle nahrávku, ve které se ke konci skladby ozve zpětná vazba jednoho ze zpěvových mikrofonů. Protože jsi kapelu rozpustil, neb jsme odmítli tvé poněkud podivné názory a požadavky, podařilo se ti postavit jiný soubor, jehož nahrávky (pokud nějaké má), se asi sotva odvážíš prezentovat. Vystoupení této tvé nové kapely v Pardubicích byl totální průser, což se velmi rychle objevilo v komentářích na jeho FB stránce, ale o tom jsem na FB už psal. Neudržely se tam ty komentáře dlouho; někdo (kdopak asi) patrně celé noci nespal a tyto komentáře průběžně mazal. Jinak ještě k tvému doporučení: špatný zpěv má opravdu jen Baby?

Josef1954

K příspěvku z 12.6.2019: Jen informace pro pisatele tohoto příspěvku. Když už sis, Václave, dovolil přfařit fotku tvého příspěvku k muzice, měl bys taky oznámit, že tahle nahrávka není od kapely z fotky, ale nahrála jí tvoje původní kapela, tedy dnes Cába band a ne kapela na fotce prezentovaná (fotka je ze 7. prosince 2018 z plesu hotelu Zlatá štika v Pardubicích) a se současnou kapelou Cába band nemá nic společného.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 0

Žádní fanoušci

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
332
Poslechnuto skladeb
79
Profil registrován
28.1.2019