Anima - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Anima pop-art rock / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Oči - demo 152 ×
  • Slova - demo 107 ×
  • Imprese - demo 104 ×
  • Zoufalá - demo 90 ×

Fanoušci: 2

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 479
Poslechnuto skladeb
453
Profil registrován
31.10.2018

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela ANIMA vznikla na základně dlouholeté spolupráce některých členů kapely The Vison. S touto kapelou odehráli několik úspěšných koncertů. Zejména pak jako předkapela kapely CHINASKY na letním parketě Holkov. Dále hráli jako předskokani kapele KEKS, Škwor nebo třeba Olze Lounové a jiné…
Vzhledem k roční pauze kapely The Vision a vyjasnění jakým směrem se vydat byla volba tří členů jasná, a tak vznikla odnož této kapely pod novým názvem ANIMA.
Repertoár zůstává stejný. Tvořený je z vlastní tvorby, jen došlo k úpravám aranže některých písní. Více informací, které nám formou recenze napsal náš věrný fanoušek naleznete níže.

ANIMA vás tak vítá na svém profilu a budeme se těšit brzy na koncertě třeba tam někde u vás!!!

Členové skupiny:
Pavel Müller - zpěv
Jiří Drdák - kytara
Petr Ambrož - basa

 

"Před rokem 2014 by asi ani jednoho z nich nenapadlo, že budou aktivně provozovat nějakou hudební činnost, ale nespokojenost s vlastními životy je svedla dohromady a začali společně zabíjet čas muzikou v bláhové iluzi, že světu něco přinesou.
Název ANIMA vznikl na základě jejich víry, že i tak rozdílní lidé mohou společně tvořit, pracovat, vzájemně se inspirovat a k tomu se mít docela rádi. Jejich věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším členem je třicet let, pochází z různých sociálních poměrů, jsou mezi nimi zdraví i nemocní, někdo má hudební vzdělání, jiný na tom pracuje, další nechce mít obecně se vzděláním nic společného a přesto trvají na výhradně vlastní tvorbě. Hele já ani nevím co hrají a jim je to jedno. Agrometal, pop možná funky? Oni občas tvrdí, že jsou rockeři, ale já myslím že ne. Kožený hadry nenosí, všude chodí včas, takže asi ne. Ať je to jak chce s ničím si moc hlavu nedělají. Pro ně je důležitější srdce než sluch, hrají pudově a vždy jim záleží i na tom posledním opilci u dveří, který se jen přišel zeptat na cestu domů. Tohle ze mě dělá jejich věrného fanouška."

Bio a historie