V.I.T.R.I.O.L. - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

V.I.T.R.I.O.L. punk-blues / Praha

„5. 3. Jamm Club“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Důležitá rozhodnutí- I/II (2019) 50 ×
  • Touha III- I/II (2019) 32 ×
  • Kosti jsou vrženy- I/II (2019) 22 ×
  • Zvláštní kraj- I/II (2019) 30 ×
  • Honci- I/II (2019) 14 ×
  • Prázdný město- I/II (2019) 19 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv, Harmonika
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Harmonika

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela V.I.T.R.I.O.L. se poprvé sešla v roce 2016. Dva muzikanti z archeologického orchestru Typ Skršín, Vojtěch Špilar a Karel Kučera, si prohodili nástroje a doplněni o bubenici Kláru Špilarovou odehráli své první čtyři koncerty. Následující rok kapela přerušila činnost a znovu se začala scházet v lednu 2018. Tentokrát již za bicími seděl Jan Stuchl, později přibyl ještě druhý kytarista Jakub Stejskal.

V.I.T.R.I.O.L. hraje autorské písničky, především bluesového a punkového ražení. V druhé polovině roku 2019 se kapela poprvé vydala do studia a natočila první krátkou desku.