Sound City - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Sound City rock / Česká republika

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Doom and Gloom
  Nezařazeno
 • Shaki'n Hand with the Holy Ghost
  Nezařazeno
 • Born To Be Wild
  Nezařazeno
 • I Love R'N'R
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

SESTAVA

Petr Pelech        zpěv

Jan Erle              kytary

Míra Novotný      baskytara, zpěv

Tomáš Marek     bicí, zpěv

Bio a historie

TO BEAT or NOT TO BE!!

Přesně o to tu běží!  Jsme nejzábavnější coverband u nás v ulici - největší rockové pecky zamícháme po našem, lehce zapečeme v kotli na vaší akci a uvidíme, co společně navaříme.
Co nás baví? Bigbeat, rock´n´roll, ale chceme to „naživo“. Hrajeme festivaly, motosrazy, městské slavnosti, soukromé i firemní akce, čili vždycky tam, kde se lidi chtějí bavit.


Nejsme začátečníci, léta jste nás vídali v jiných kapelách - od Lucie a Kollerbandu přes T.M.A. a Krucipusk až po Showstation nebo ZOO. V Sound.City jsme se sešli, abychom se podívali na hudbu jinak - neřešíme styl a žánrovou čistotu, ale jen to, jestli muzika šlape a probudí vás k životu. Do dvouhodinového setu jsme našlapali ty nejlepší songy, co známe - hodně bigbeatu a rockové energie a hodně zábavy.


Konec filozofování. It´s only Rock´n´roll (but I like it…)

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.