Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Chikito Sanchez band fusion-world music / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Jazzfrika 135 ×
  • Love of my life 109 ×
  • Not so fragile 90 ×
  • Amigos 81 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Bio a historie

  Kapela vedená charismatickým kytaristou a skladatelem z Peru Miguelem Sanchezem. Miguel spojuje svoje hudební latino kořeny s jeho oblíbenými styly z oblastí world-music, jazzu, rocku a funku. Sám označuje svoji hudbu jako progressive. Unikátní zvuk kapely především vychází z Miguelovi elektro-akustické kytary Godin za doprovodu českého bubeníka Ondřeje Vomáčky a basisty Jana Zázvorky. 

  A band led by charismatic guitarist and composer from Peru Miguel Angel Sanchez. Miguel is mixing his latino roots with other of his favourite styles from world, jazz, rock and funk music, however he would mark his style as progressive. It´s unique sound is created by his electro-acoustic Godin guitar accompanied by drummer Ondřej Vomáčka and Jan Zázvorka on electric bass.

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
524
Poslechnuto skladeb
415
Profil registrován
14.3.2018