Nájezd Trollů - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nájezd Trollů punk-stoner rock / Horažďovice

„zlomili jsme struhadlo“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Johny puknul trsátko

Hrajeme tak usilovně, že nám pukají prcátka v rukách, viz foto, dopracovali jsme se na 15 písniček, z toho asi 3-4 cover version. JÁ, legenda ČÁP,  jsem skončil ve všech ostaních koncertních kapelách, abych se mohl věnovat na plno tomuto undergroundu ! Nehledej-te za tím nic jinýho, než lásku a peníze.  Náš první song (nejstarší - prvorozená skladba) jsme už asi doaranžovali do finální podoby, ku spokojenoti všech a všeho.  Možná by už opravdu stálo za to to, nahrát jí v nějaký slušný kvalitě, uvidíme.  Pro všech 9 fanoušků hlasíme, že se možná chystá výstup do prostoru, v březnu 19, s punkfolkorním uskupením Adoplho vopečbuřt a jeho gang.  -- Takový jsme my ! 


Johny přitáh

Dobrý den/ Ahoj dneska Johny Wazbitch přitáhl zbrusu nový song, je to tvrdší, rychlý skoro už až The Piunk! Doděláme jí ! A budem mít skoro šest válců. K tomu dáme dva covery a už by mohl být svět skoro zachráněn.