Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

3Logie folk-country / Plzeň

„První CD s názvem ´Kluci díky vám´ je na světě.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Kluci díky vám 227 ×
  • Berounka 29 ×
  • Kytara 36 ×
  • Cikánské nebe 105 ×
  • Uprostřed života 20 ×
  • Mořská panna 75 ×
  • 20 let 78 ×
  • Taxík 44 ×
  • Kytka 46 ×

Novinky

CD

Upraveno:

Tak se nám to povedlo a máme své první CD. Nese název ´Kluci díky vám´ a je na něm 14 našich písní. Obrázky v galerii. CD je možno objednat na mailové adrese W.Wainar@centrum.cz. Cena je lidová 150kč. Vlasta


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Vlasta Vainar

Trochu opožděně ale přeci. Zaprvé děkujeme za hlas v Samsonových štaflích. A teď ten zbytek. CD nebylo děláno se záměrem vydělat,ale aby jsme měli nějakou ´životní památku´, bylo nám jasné, že se stěží vrátí investice do něj vložená, čemuž odpovídá i jeho cena. O polemizaci kdo si ho koupí a jestli jen jako projev kamarádství. Asi takhle, samozřejmě že jsou tací, ale převážně se naše CD prodávají na vystoupeních, případně zpívaných Vlastně to celkem funguje lépe než jsme čekali, i když pravda, na zbohatnutí to vážně není.
No a ten zbytek vytváření souvislostí, že bychom dle stahovaných písní zjistili co se komu líbí a snad by se o nás lidi díky tomu zajímali, nechám korektně bez komentáře, přestože si o tom myslím taky své. No a závěrem? Použil bych větu z filmu Walk the line:,My to tak hrajeme, protože to jinak neumíme´ Holt nejde vždy uspokojit všechny.
Děkujeme

mosaj ocich


Bez profilu

Vaša hudba sa mi páči, ALE nič prevratné. ( Až na vinimky by sa to dalo nazvať židličkovi folk ) Pretože som odchovaný trampingom. Najviac sa mi páči 20 let. Ešte aj to Vičitalovské r je fajn. A k vašmu CD rozhodne si ho nekúpim. Ja osobne si myslím že to je chyba. Určite na tom nazískate majetok. Možno sa vám vratia náklady. Je fajn ak si vaše CD kúpia vaši kamaráti. ALE nieje to len prejav kamarátstva? ALE ak by ste svoje skladby umožnili volne sťahovať aspoň by ste zistili, čo sa skutočne páči a čo nie. Koľko stiahnuti by asi bolo na ktorú skladbu. A potom by mohol byť o vašu hudbu záujem. Ja by som si stiahol 20 let, ale asi nič iné. Poznam túto pesničku ešte z Samsonovích štafli. Hlasoval som za ňu. aodtiaľ ju poznam celú. držim palce.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 358
Poslechnuto skladeb
912
Profil registrován
4.8.2014