Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

365 rock-heavy / Pelhřimov

„Kapela ukončila činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

KAPELA UKONČILA SVOJI ČINNOST, DĚKUJEME

Upraveno:

THE END
Přátelé, některé z vás touto zprávou zarmoutíme. Musíme vám oznámit, že naše hudební rocková skupina 365 po více než osmi letech svého působení ukončila svoji činnost.

Počáteční nadšení vymizelo, kapela se přestala vyvíjet, pracovat na sobě a počet koncertů za poslední roky hrozivě klesl. Dá se říci, že jsem celkově ztratil veškeré nadšení a přestal věřit tomuto projektu v této době, kdy je nesmírně těžké se prosadit a dostat možnost si zahrát na lepších akcích festivalového ražení. Kvůli těmto důvodům jsem oznámil kolegům ukončení své činnosti v kapele. Zbytek členů jednoznačně naznal, že nemá cenu pokračovat bez „tváře kapely“ a zároveň skladatele hudby i textů.

Každopádně život jde dál a všichni v oblasti hudby zůstáváme ovšem už ne spolu pod logem 365. Děkujeme vám všem, kteří jste nám věřili, fandili a přáli úspěch.

Za kapelu 365 Jurič Jirka Pařil

Sigl Fobie v pořadu Česká Desítka na rádiu RockZone 105,9

Dvanáct českých rockových novinek, které jinde na rádiích nenajdete. Jen deset jich přežije do příště. Každou středu ve 21:00h, každou sobotu ve 12:00h. Moderuje Magdalena Wronková. Poslouchat lze na rádiích nebo na webu On-line. Hlasování na webu: http://www.rockzone.cz/

První místo v Czech Parádě celoplošné televize Rebel

V loňském roce jsme natočili singl Fobie a k němu zbrusu nový klip - autor klipu SB Corporation z Jihlavy. A poněvadž jsme "mladá" ambiciózní kapela :) , tak se snažíme co nejvíce zviditelnit a prosadit v této nelehké době přesycené skvělými kapelami všech možných žánrů. Přihlásili jsme se proto do Czech Parády celoplošné televize Rebel. Pro neznalé, je to hitparáda, kde mohou soutěžit české i slovenské kapely se svými klipy. Jak říkají moji kamarádi: "je to jak Eso s Pergnerovou". Náš klip jsme do této soutěže nasadili v pátek 3.2. a pro naše velké překvapení se umístil hned na překrásné 3. příčce za kapelami Panter a Vigo z Jihlavy. Po pravdě jsme vůbec nečekali postup, protože v roce 2015 jsme v této stejné soutěži s klipem Lemond neobstáli a vypadli hned v prvním kole. Co se týče kapely Vigo, tak jsou to kamarádi z Jihlavy, se kterými jsme v předchozích letech odehráli několik výborných akcí v Pelhřimově i Jihlavě a vůbec nás netěší, že s nimi musíme soutěžit. Po pravdě přejeme jim úspěch tak jako oni nám!  Naše druhé kolo začalo v pátek 11.2. ve 21:00 hodin a hlasovalo se až do středy 15.2. 20:00 hodin. Poněvadž v Telči TV Rebel nechytáme, tak jsem čekal na telefonu, kdo mi dá první vědět výsledek.. Takovou radost jsem už dlouho neměl, když jsem se dozvěděl co jsem se dozvěděl.. 

365 FOBIE - 1.místo v Czech Parádě !!! Výborná práce a velké poděkování vám všem, kteří jste celý týden klikali pro náš klip Fobie. Dokonce mi psala i jedna fanynka, že kvůli nám vstávala z postele - tomu říkám neskutečná oběť :D

Třetí kolo začalo včera v pátek 17.2. ve 21:00, tak jako vždy se hlasuje do středy 20:00 hodin. První místo jsme díky vám věrným fanouškům obsadili. Nyní nás čeká další nelehký úkol.
Stát se Kapelou měsíce února - věřím že to opět dokážete.. Návod? Hlasovat ještě častěji jak v předchozím týdnu :D

Oficiální videoklip 2015 - LEMOND (Cover)

Autor hudby/textu: Steel Dragon/Jiří Pařil
Nahráno ve Studiu 365 s.r.o. (C) 2014
Klip vyrobila firma SB corporation z Jihlavy.

Youtube Video o0YTld0uOtsYoutube Video o0YTld0uOts


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Jurič

Děkujeme Lusy :)
Jsme rádi, že se naše muzika líbí. Akce v Rynárci byla "skvělá"! Znovu nás naši fanoušci nakopli do další práce. Děkujeme, Skupina 365 :)

Zobrazit všechny názory »