To Age - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

To Age rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Bring My Shadow (Demo 2018) 944 ×
  • Who Stole my Smoke (zkušebna 2015) 1 031 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Voices (zkušebna 2015) 611 ×
  • Stay or Die (zkušebna 2015) 496 ×
  • Racer (zkušebna 2015) 387 ×
  • Coward (zkušebna 2015) 295 ×
  • Keep it Up (zkušebna 2015) 196 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Scream
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Spolupráce s:

Ross Thompson (Van Canto, The Display)
Tashi Erml (Brainwave Production)
New Bells - AC/DC Cover Band
Dangar Six
Rozhuda
Rusted Nails
Outside the Box
Hardmok
Soul Decoder

Bio a historie

Na zažátku byla myšlenka...

         2H (To Age), jejichž členové utvořili tento hudební kolektiv začátkem Května 2013, zajíždějí do různých odvětví rocku (později nazváno jako "Trash 'n' Roll"), aby si každý přišel na své.

         Píše se rok 2012. Po neúspěšném projektu s názvem Carnex se Tommy pokoušel o nový hudební projekt společně s bubeníkem Johnym S a kytarystou Gregem, který v podstatě nastoupil do rozjetého vlaku před srážkou. Tito muzikanti začli budovat od úplného začátku. Krátce nato se poznali s basákem Hanzem a kapela se mohla začít rozjíždět. Nakonec ale vše má své stinné stránky.

         Tu a tam se vyskytnou jak malé, tak i trochu větší problémy, muzikanti se čas od času neschodnou a nakonec Johny kapelu opustil a tím začala honba za bubeníkem. Tím se, v Květnu 2013, stal Phill, který již dříve hrál s Tommym na kytaru v uskupení Classic Question, v jejich ranném stádiu. Phill se projevil jako skvělý bubeník, tak slovo dalo slovu a začlo se hrát.

         V polovině roku 2014 oznamuje kytarista Greg odchod z kapely a zakládá svůj projekt s názvem Outside the Box, Tommyho navíc provází vážnější zdravotní komplikace a kapela je asi rok a půl v nečinnosti.

         Začátkem roku 1016 se ke kapele přidává kytarista Dave, který již působil v kapelách Soul Decoder, Alpha Resistance, nebo Black Alert. Od letošního roku kapela začíná pracovat na rozšíření repertoáru.

Rock has got To Age!!!