Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

2 Bra 3 rock / Zlín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Sestava:

Jiří Hýža (pan kapekelník) - kytara

Honza Hýža (Herr dirigent) - basa

Zuzka Flídrová - basa (zástupce Honzy)

Tomáš Ondrašík (pražák) - zpěv

Lukáš Sirkovský (pan učitel) - kytara (dočasně nedostupný)

 

Bio a historie

Bio.

No tak bio bůček ani bio klobásky nejíme.

No ne. Tak teda vážně.

2008

Někdy v říjnu přišel Jiřík na pivo přímo z hudebky  se svým českým " Gipsnem" Jolanou Diamant a básnil a básnil jak to hraní není skvělé. Začal mě a Roberta přesvědčovat abychom založili kapelu. Asi za čtrnáct dní jsme my tři dělali takovou malou komorní akci s malou bečkou Plzně v garáži a Jiřík přišel opět s kytarou. Různě jsme si ji půjčovali a vydávali různé zvuky. Vznik kapely se blížil. První název jsme vyvodili z toho že jsme tu bečičku v podstatě vdechli, čili VDECHOVKA. Robert si půjčil od kamaráda klávesy , já od Jury druhou kytaru a pomalu jsme začali u Jury v dílně zkoušet. Bicí prozatím nahradil automat z kláves.

2009

Asi v půli ledna začaly vznikat naše první songy. Některé na pivní lístky u piva, některé doma ale většina tak že na zkoušce někdo něco brnkal a ostatní se přidali. Prostě něco jako vařila myšička kašičku.

Došlo taky ke změně názvu z Vdechovky na BEZ NOT neboť noty v té době nikdo z nás neznal. A taky to líp znělo.

Další změna se udála na postu kytary. Chyběla nám baskytara a tak jsem vyměnil kytaru za baskytaru. Taky mě kluci přesvědčili abych ty naše songy nějak hulákal.

Začátkem dubna jsme si těch pár písniček nahráli jen tak ve zkušebně na notebook, vypálili na CD a dali tomu název Kédéčko. Sezvalo se pár známých a 11.4.2009  nám ho náš kamarád Šolouch pokřtil Plzní.

V květnu jsme konečně sehnali bubeníka. Vlasťa Zálešák zvaný Pacina se stal dalším členem kapely.

Už 6. června jsme odehráli první veřějný koncert ve Březnické hospůdce. 28. srpna jsme dělali předskokany Oničemákům na pouťové zábavě a začátkem září opět Březnická hospůdka. Opět s Oničem.

Po této akci jsme se bohužel rozloučili s Vlastikem a opět sháněli bubeníka.

Koncem října došlo k menšímu zemětřesení a kapelu opustil Robert, kterého nahradil  Lukáš s kytarou. Týden na to se ozval na inzerát na zpěváka Vojta. Na bicí zaskočil Mira Lukáš z Oničem se kterým jsme odehráli Štěpánskou zábavu opět ve Březnici. Miro díky.

2010

Bubeník je na světě !!! Šilip J. Mladý ale dobrý.

Koncem dubna nahráváme zase ve zkušebně další Kédéčko zatím bez názvu. V mp3 je na tomto profilu. Došlo taky k další změně názvu kapely. Z BEZ NOT se stávají   2 BRA 3.