Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zuíla reggae

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Memoriál svobody

V sobotu 20.8 uspořádal bubeník Honza memoriál u příležitosti odevzdání části osobních svobod do společné ohrádky manželské a tak jsme si zahráli s kapelami Noc... a Žizeň na open air louce  Jenišovicích.

Zuíla hrála ve složení asi už neopakovatelném, protože tři až čtyři z osmi muzikantů jsou občasníky, tedy jak jim to vyjde a když se jim chce a tak v závislosti na postavení Venuše k Saturnu a Merkuru. A čtyři až pět ostatních zpravidla nechce.

A tak tedy ve vlahém letním podvečeru, den po prosvištěném hurikánu trhajícím střechy, na nejrozsáhlejší a nejrozmanitější perkuse na světě hrál Honza Chromý, s jemností a přesností sobě vlastní bubnoval Honza Weinert (svatebčan), perkusoval a zpíval sexuální symbol Milan Martínek, zjevující se střídavě na podiu a mezi diváky, na ságo po jedenácti letech bez Zuíly čaroval Míla Buriánek společně s kytarovým kouzelníkem Ivo Hlochem, hrajícím reggae právě jen v Jenišovicích. Jenda Filip na klávesy byl slyšet a laskavými pohledy do publika kontroloval reggae atmosféru, zatímco originální konferenciér, kytarista a zpěvak Lubka zaujal, hlavně zvukaře, svými neotřelými vtípky.

Zuíla hrála v osmi lidech, kteří byli nebo jsou její součástí za čtvrt století existence a na letní louce v Jenišovicích si to užila v letněpodvečerní reggae houpavé atmosféře.

Hajhou

Standa na basu

 

 

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

marcel


Bez profilu

zdravim v novem roce zuilu respekt krasny reggae pohoda chtěl jsem se zeptat jestli byjste nas nepobavali vasi hudbou .V Ruzove u Decina 21.6.2014 na nasem malem festyvalku hudby vseho zanru.Letos krasnych10 let festacku v Ruzove .pisnu ještě email .Tak vse nej v novem roce preje marcel a zatím caaajjee zuila

BARROCKO - MUSIC CLUB TŘINEC

Dobrý den,
Máte-li zájem o vystoupení u nás v klubu,který je
nejvychodnější jeden z největších klubu České republiky a kde jsme na pomezí
ČESKO-SLOVENSKO-POLSKO
Tak Vám nabizíme prostory klubu zcela zdarma!Platí se jen za zvukaře a PA systém,světla....
Klub nechává kapele celé 100% vstupné i z předprodeje po odečtení nákladu na zvuk a to max. 5.000kč velký sál s kapacitou 600lidí nebo 2.500kč sál s kapacitou 150lidí.Vše po domluvě.
Výhodou 100% vstupným je ten,že kapela si může vydělat víc než požaduje!
Klub je vybaven zvukařem fa. http://www.gmstudio.cz/
Klub má velký sál s kapacitou 600 lidí a malý sál s kapacitou 150 lidí.
Klub má pro kapely zvlášt vchod s oploceným parkovištěm a Backstage u
velkého sálu přímo u podia.

V případě zájmu se na nás obratte s jakoukoliv otázkou a my Vám rádi odpovíme.
S pozdravem

http://www.barrocko.cz/
http://bandzone.cz/klub/barrocko

Zobrazit všechny názory »