Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Z.N.K. punk-rock / Kralupy nad Vltavou

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

K.O.N.E.C._Z.N.K.

Upraveno:

Kapela Z.N.K. 29.3. 2013 odehrála svůj poslední koncert ve městě Odolena Voda. Oslavila 8let kapely Zkorodované potrubí, díky kterým si za své působení mohli zahrát společně s takovými jmény jako např.: SPS nebo Punk Floid ve svém neukončeném pětiletém prasopunkování. Ještě jednou mnohokrát Potrubí děkujeme! A gratulujeme k výročí! Doufáme, že na vás přijdeme pařit, až to bude za dva roky kulaté výročí, číslo 10.

Youtube Video g4ouT3owrc8Youtube Video g4ouT3owrc8

 


Punkotéka a Libušení

Máme za sebou další 2 koncerty... Pankotéka --> Díky za parádní akci, uskutečněnou Splašenýma hráběma, na který jsme mohli v Kralupech zahrát :) Knajpa Formanka byla narvaná k prasknutí a atmosféra skvělá :) S klukama z Hrábí jsme se dohodli, že takovejch akcí budeme dělat rozhodně víc :) Takže se máte na co těšit! :)

Libušení --> Jako minulý rok jsme i letos hráli na Libušení. Tentokrát ale v jiné sestavě a to ne jen že s náma hrál už nový kytarysta "Špína" , ale zpěvák "Lukas" nedostal v práci volno, tak za něj zaskočil úplně první zpěvák a zakládající člen kapely Z.N.K. "Toncek". Tímto mu děkujeme za výpomoc a doufáme, že si s náma ze všema zasne někdy někde zahraje :)