Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zilvicz metal-crossover / Praha

„dále viz Merry Sinners“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Merry Sinners

Upraveno:

Do konce roku 2013 jsem se angažoval v kapele Clyde a svoje přebývající nápady jsem dával sem. Na přelomu let 2013/2014 jsem pomáhal založit melodic-metalovou kapelu Merry Sinners a od té doby všechny svoje metalové nápady směruji tam. To je osud i naposled připravovaného songu, který díky tomu má i možnost zaznít živě. Jestli se vám moje tvorba tady na BZ líbí, koukněte na Merry Sinners, kde mám tu čest pokračovat ;-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Zobrazit všechny názory »