Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Z davu alternative-rock / Rakovník

„Jen se klidně šanujte“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Ještě jeden festiválek na konci léta: Šanov

Na konci srpna hrajeme v Šanově. Je to třetí lokální festiválek, na kterej se letos mrknem. A zjevil se nějak znenadání. Aspoň mně to tak připadá. Pořád jsem si myslel, že tam zahrajem místním na ukulele pár tklivých songů k černý hodince – a teď zírám, že je tam malej vúdštok. Rakovnický bandy taky, ze kterejch jsem nějaký neslyšel. Tak dobrý. Bude sekec.

Tak už nám ke Coombalu, Jes-Festu a Šanovu asi zbejvá přidat jen Strágo a Dobře utajenou country ve Slabcích a budem to mít komplet.

A možná ty Slabce můžem vynechat.

Když jsme byli předloni na Jes-Festu, fotili jsme se s Butama. Páni hráli po nás. Jako páni.

Letos jsme se s nikým nefotili, i když po nás taky někdo hrál. Před náma byli opečbuřti, po nás ořežpruti – nebo naopak, málo si to pamatuju. Zpívali písně, které vzdor prudkým pidlikátům mandolín a bendž zněly náležitě unyle. Pak hrála Zima, ale s tou už máme fotek hodně, a navíc jsme museli jet. Ale zůstal ve mně příjemně línej pocit, pomalej festiválek, bez kvaltů, bez napětí, v měkkým slunci druhý půlky léta, kdy už je po žních, ještě pak brambory a řípu dostat včas do sklepa a člověk se může na všecko vysrat.

Velmi pěkné. Very (Jese)nice.

-g-


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Míra


Bez profilu

Hola, díky za páteční večírek, příjemné to bylo.
Ať se daří!

M.

trompete001


Bez profilu

dík za tu rouru

Zobrazit všechny názory »