Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Z davu alternative-rock / Rakovník

„Spí dnes sama mořská panna“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Byli bysme to normálně zrušili, no ne?

Jeli jsme v sobotu 14. do Kralup. Bylo to ve velkém štýlu, půjčili jsme si pár beden a mikrofonů, že budem dělat i vlastní zvuk. Party na klíč. Nejostřejší tetris v nákladovým prostoru dodávky, boj o každej kubickej centimetr.

Ve starý fordce už se nekouří. Mám ale strach, že impregnace uzením byla poslední věc, která ji chránila před rozpadem, ke kterýmu teda logicky brzy dojde. Chvilkama jsem si to živě představoval, jak se najednou kapota rozvalí a celá ta hora cajků se rozkydne na asfaltu. Zatím to ale holka zlatá zvládla a podržela nás jako vždycky.

Už jsme v těch Kralupech měli hrát na podzim, vlezlo nám do toho ale nějaký zranění. Naštěstí ale jedno představení z podzimní divadelní přehlídky, na který to vystoupení mělo večer po divadlech bejt, nějak vybylo. Asi jim do toho taky vlezlo nějaký zranění.

Takže bylo domluvíno, že si lidi stříknou dvojitou dávku kultury, nejdřív šňupnou divadlo a my jim to pak v divadelním klubu nacákáme rovnou do žíly.

No. Kdybysme se dozvěděli, že divadelnímu souboru do toho zase vlezlo nějaký zranění nebo tak něco, kdybysme se to byli dozvěděli nějak včas, nikam by se nejelo. Že jsme se to ale dozvěděli až při vykládání starý fordky, nechali jsme to bejt.

A bylo to dobrý, i když jsme prakticky hráli jeden na jednoho. Těžko říct, jestli to bylo vyhladověním, že jsme hráli po dvouměsíčních prázdninách, jestli to bylo tím, že těch deset posluchačů patřilo mezi obzvlášť výtečné exempláře, nebo jestli tam něco sypou do toustů...

Všichni v Korlupech

Prostě večírek, jak se psalo na plakátě.

Další koncert v únoru v Andělu v Plzni. Info přijde včas. Mrkni občas sem. Nebo Facebook.

-g-


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Míra


Bez profilu

Hola, díky za páteční večírek, příjemné to bylo.
Ať se daří!

M.

trompete001


Bez profilu

dík za tu rouru

Zobrazit všechny názory »