Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zatrest punk-rock'n'roll / Olomouc

„Best of právě vychází na CD a MC u Cecek Records!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Co bude dál?

Tááákže, přátelé, fanoušci....vzhledem k velkému pracovnímu i osobnímu vytížení členů souboru nám nezbývá čas se nějak pravidelně scházet, zkoušet staré, natož tvořit nové věci. Tudíž budeme pár let opravdu v režimu "Stand By" ,ale zkusíme se párkrát do roka hecnout a zahrát. No a buď se rozpadneme úplně nebo se za čas zase zmátoříme a rozjedeme tu káru naplno :D Nabídek na koncerty máme spousty, rve mi to srdce neustále odmítat, ale momentálně to fakt nejde jinak, proto prosíme pořadatele koncertů, festivalů, kaleb...nezanevřete na nás, zkoušejte to zas a znova, jak budeme moct, rádi dojedeme.
Pro rok 2018 už jsme skoro vyčerpali stanovený limit, ale ještě se třeba někde mimo níže uvedené akce uvidíme...třeba jako support Tří Sester na pár akcích.
 
Koncerty 2018:
 
02.02.2018 OLOMOUC - 15 Minut + Hasiaci Prístroj (SK)...
03.02.2018 PLZEŇ - Úmrtí Sida Fest
17.08.2018 VYŠKOV - Fest Pod Parou
13.10.2018 NOVÉ MESTO N/V (SK) - Happy Punk Fest

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Jakub


Bez profilu

Oi! Super muzika, zpěvák má hlas jak Franta Sahula!!! Žiju jako krysa - OPPRESSED living with unemployment :-) Zahrajte jí v Praze Matrixu na K&H :-)

Zobrazit všechny názory »