Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zapomělsem alternative / Jeseník

„14. 11. Tři ocásci, Brno“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Singl z chystanýho alba

Geysir & Strokkur, první vlaštovka, první ochutnávka.
Písnička napsaná na mym milovanym Islandu, vyprávění o dvou gejzírech, co jsou vedle sebe, o věrný lásce a o toleranci ve vztahu. A asi nejněžnější věc na desce.
Při nahrávání mi ve sloce dvakrát přeskočil hlas - nechal jsem to tak. Celý album jsem se snažil nahrát na co nejmíň pokusů, bejt co nejvíc upřímnej, zachytit okamžik, nehrotit dokonalost. Syrovej nevyumělkovanej zvuk. Tohle je toho dobrej příklad.
Chyby jsou krásný, protože jsou důkazem života, chyby dýchaj. Je v nich lidskost. Land artovej umělec Andy Goldsworthy řekl: "Úplná kontrola nad dílem může znamenat jeho smrt." Dokonalost nedokonalostí.
Klip je koláž krajinek, který jsem na Islandu vyfotil během toulání se v létě 2017, a dvou papírovejch bůžků, ztělesněnejch gejzírů (Geysir, Strokkur), z hlavy a ruky Klárky Slavíčkový, která zároveň vymyslela i nazpívala ženský broukání v refrénech a tim se stala jedinym hostem na albu.
Zajímavý je, že na albu měla původně být i písnička s názvem Malej papírovej panáček. Nakonec tam nebude, ale v klipu jsou malí papírový panáčci hned dva. Je to kruh. 
Příjemnej poslech a podívanou přeju.
Album Gejzír vychází na přelomu roku.

Youtube Video hwHaZzWfIF0Youtube Video hwHaZzWfIF0


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
282
Poslechnuto skladeb
140
Profil registrován
19.2.2018