Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zajetí Kouře metal / Praha

„Chceš CD, nebo tričko? stačí napsat na náš mail!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Výsadek za hranice Černýho mostu, jedno patro pod fotbalovej bál.

Upraveno:

Výsadek za hranice Černýho mostu, jedno patro pod fotbalovej bál. Tam bylo naše místo. Kachliček na zemi sme se nebáli, ať je bordel, jakej má bejt bordel. Kouř jel, my taky. Sklo se tříštilo, atmosféra Černejch skládek byla hodně sugestivní. Přátelská atmosféra, jako doma, víc takovejch barů a klubů. Hned vedle sálu, fotbalový hřiště, co víc si přát? 

ZLOMOŘI, si svoje místo potvrdili skoro až pohádkovou výpravou. Lehký problém s hlasitostí vokálu, občas se úplně ne tak zadaří, nicméně, vše bylo dohnáno výrazem a nasazením. Dřevní, ne dřevácký(!), Metal s přesahy do hlubší tvrdosti. Probrali i palčivější téma společnosti skrz příběh paní Hepnarové. To bylo víc zlo, než mor..

Asi i toto bylo moc na třetí kapelu. Komat. Co je tak vyděsilo, se asi už nedozvíme. Každopádně to nedali a odjeli. Je možné, že si spočítali, že sobotní večer byl už tak nasycen Metalovou radostí, že do něj nemají čím přispět.

Fotka uživatele Zajetí Kouře.

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »