Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Woundead Knee heavy-hardcore / zkurvená praha, Země

„Uprchlíci vítejte! Bolševici táhněte!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Rudý tváře lezou ze zkušebny

V sobotu se po 4 měsíční pauze vracíme mezi lidi! 

27.2. zahrajeme ve Znojmě a nebude to jen tak nějaký koncert. Bude to náš první koncert s novým kytaristou Kubou, se kterým nás to hóódně baví!

Tímto moc děkujem našemu ex-kytaristovi a skvělýmu comañierovi Šelaiovi za všechny ty prokecaný chvíle cestou v autě, výlety, ukrutnej řev hladovýho lva na podiu a vervu se kterou když hrábnul do strun, věděli jsme, že zkouška nebo koncert bude zase největší show! 

Budete-li v sobotu někde poblíž Znojma, určitě se stavte v Gogo klubu podpořit benefit na Dětský domov! 

Za WDK rudý tváře Liška


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Lucie SPK

Informace o výsledku a děkovačka
Benefiční koncert na pomoc uprchlíkům I je za námi. S velkou radostí oznamuji, že se vybralo 7107,- , Na hurá akci je to úctyhodná částka! Moc děkuji všem lidem, co přišli a podpořili! Děkuji kapelám, že nám zahrály a děkuji, že všechny zahrály zadarmo!!! Děkuji moc kapele Třetí stupeň tortury, která i když na konec nehrála, nám přispěla částkou 500,- a půjčila aparát, včetně jeho dopravy. Také děkuji Michalovi ( zin Vyděrač), který přispěl částkou 600,- a Petr Horák, který přispěl částkou 500,- .Dále děkuji Buqicak Buqi a Klubu Buben bez něhož by žádná akce nebyla a já si toho opravdu vážím! Dále děkuji HAvranovi, který se na všem podílel a má velké zásluhy, Amrit Sen za propagaci. Brzy zveřejním dokumentaci z předání peněz.
Takže ještě jednou díky a doufám, že se uvidíme na další akci, která je 31.10.https://www.facebook.com/events/8339199…

Zobrazit všechny názory »