Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Wooden Ships hard rock-big-beat / Jičín

„Plavu si, ani nevím jak...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Prázdný slova (LP POCHYBNOSTI 2016) 794 ×
  • Černá vzducholoď (LP POCHYBNOSTI 2016) 591 ×
  • Labyrint světa a ráj srdce (LP POCHYBNOSTI 2016) 538 ×
  • Les (LP POCHYBNOSTI 2016) 395 ×
  • Intro + Vstupuju znova do stejný řeky (LP POCHYBNOSTI 2016) 309 ×
  • Rytíři (LP POCHYBNOSTI 2016) 286 ×
  • Pochybnosti (LP POCHYBNOSTI 2016) 297 ×
  • Vlci (LP POCHYBNOSTI 2016) 263 ×
  • Extáze (LP POCHYBNOSTI 2016) 226 ×

Novinky

LARVY POTEMNÍKŮ, ŠNECI A... WOODEN SHIPS na Food Festivalu

Upraveno:

Dřevěný lodě jó? A dá se to jíst?

I přes nepříznivé počasí a roztodivné pochoutky vyžadující si pozornost vás na koncert v zámeckém parku dorazilo požehnané množství! Naše poděkování patří zejména všem tanečníkům, zletilým i nezletilým, jmenovitě samozřejmě Mourkovi, který už dávno získal čestný titul našeho dvorního tanečního mistra.

Food, beer and Rock´n´Roll!?


FOOD FESTIVAL JIČÍN - 17. 6. v 18.00

Upraveno:

V sobotu 17. 6. se vracíme na domácí půdu. Jičín je totiž nejlepší. A 17. je pro to nejvhodnější den - koná se tu totiž Food Festival.

Kdo přijde, neprohloupí! Organizátoři slibují rozličné pochutiny a delikatesy, a kdo touží po troše duchovního povznesení, může si nás v zámeckém parku najít v 18.00. Krom standartní dávky pochybností, úzkosti a nevybitých pudů nabídneme svou novou píseň na téma "proč je nejkrásnější krásný sen"?  Nebo zůstaneme jako vždy  u nerozřešených otázek? Přijď a uslyšíš!


ZE ŽIŽKOVA NA STRAHOV aneb Okružní plavba po Praze

Upraveno:

Pátek 2. 6. byl náročný den. Střihli jsme si dvoják v našem hlavním městě a zakončili parádním večírkem na Strahově.

Pravda, ve Fatalu na Žižkově jsme se jaksi minuli s publikem, s pódiem i s ostatními kapelami. Komu se ale tohle podaří? Kdo to má?! Ha!

Ve strahovský Desítce už při našem příjezdu vyhrávají fantastičtí Yo Mamma Band, taková osvětová kapela, která nás poučila třeba o tom, jak funguje anální sex. Z nějakého záhadného důvodu ale půlce z nás jejich videoprodukce přivodila fóbii z roztomilých malých koťátek.

Ale byla to krása! Tanečky pěkně tělo na tělo, nafukovací banán s obdivuhodnou kapacitou, mim dole bez... Andyho jsme pak při hraní museli připoutat ke klávesám, neboť, jako v té báji, málem propadl zpěvu sirén. Kdeže ty předvčerejší sněhy jsou!

Ale dost již bylo sentimentu!

Je třeba hledět k horizontu,

kde se již  pevnina rýsuje,

 bohatý přístav slibuje! 

17. 6. si zahrajeme v domácím prostředí na jičínském Food festivalu, tak doražte. Třeba do té doby seženeme vlastního mima.