Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Wooden Ships hard rock-big-beat / Jičín

„Železnice! Rocková brnkačka 27. 5. !“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Prázdný slova (LP POCHYBNOSTI 2016) 751 ×
  • Černá vzducholoď (LP POCHYBNOSTI 2016) 554 ×
  • Labyrint světa a ráj srdce (LP POCHYBNOSTI 2016) 510 ×
  • Les (LP POCHYBNOSTI 2016) 371 ×
  • Intro + Vstupuju znova do stejný řeky (LP POCHYBNOSTI 2016) 281 ×
  • Rytíři (LP POCHYBNOSTI 2016) 266 ×
  • Pochybnosti (LP POCHYBNOSTI 2016) 271 ×
  • Vlci (LP POCHYBNOSTI 2016) 246 ×
  • Extáze (LP POCHYBNOSTI 2016) 212 ×

Novinky

TAŽENÍ NA STRAHOV NEKONČÍ

Upraveno:

Děkujeme všem, kteří se přišli podívat na Strahov OpenAir Band Contest. Díky Vaší podpoře si zahrajeme zkraje října na velkém pódiu strahovského OpenAiru 2017! Díky samozřejmě patří taky organizátorům akce a skupinám Pan Sysel a další a CTM, atmosféra v klubu byla výtečná.

Doufáme tedy, že se se všemi uvidíme 4. 10. na vyvrcholení našeho tažení na Strahov.

Předehrou bude mimo jiné Rocková brnkačka, která se koná 27. května u nás v Železnici. Tak doraž - s partnerem, s rodinou, s ochočeným kozlem, se sousedem či svými kumpány, nebo třeba i sám - bude to největší akce v železnický historii!


STRAHOV OPEN AIR BAND CONTEST - 18. 5. 2017

Upraveno:

Ahój přátelé!

   Flotila našich dřevěných lodí se opět vrací z volného moře k pevninskému břehu a 18. 5. zakotví v přístavu na Strahově v doku číslo 007! Tam už jsme si to obhlídli tenhle týden a moc se nám tam líbilo. Za dva týdny proto zopakujeme svůj nájezd a utkáme se znova o účast na festivalu Strahov Open Air 2017. 

   Budeme rádi, když se přijdete podívat a ještě radši budeme, když nás podpoříte nejen svojí přítomností v klubu, ale taky při hlasování!

   Jedinečná příležitost okouknout novou posádku  Wooden Ships, kterou posílila epesní zpěvačka Iva a gitárista Jarda - dva divy muzikantskýho světa, který musíš vidět a slyšet naživo!


Tak jo, vyndej to! Pouštíme ven naši první desku!

Tak jo, už to vyndej!

Nejzásadnější událost tohoto roku, na kterou jste všichni jistě čekali, je konečně tady! Skoro po roce krvavých bojů, psychických kolapsů a porodních bolestí pouštíme ven naši první dlouhohrající desku. Nese název Pochybnosti. Protože jsme hrozně rozpolcený a tak. 

Nahrávání začalo už někdy v únoru, kdy jsme přijeli k Hugovi do garáže a čekali studio. Jenže to byla spíš garáž. Zprvu jsme čekali, že to tam namlátíme jako otec Michaela Jacksona a pojedeme domů. To jsme se mýlili, protože Hugo Trkal nás pořád otravoval s nějakými požadavky. Ničivá válka na sebe nenechala dlouho čekat. Když ohně dohořely, dostali jsme na vybranou, že buď tu desku bude produkovat, nebo prostě bude jen cvičenáopice, co zapíná nahrávání. Dohodli jsme se na kompromisu. Světe div se, fungovalo to a dokonce jsme i nahráli nějaké písničky – a bylo jich hned devět! I když připouštíme, že úplně „hned“ to zase nebylo. Nemohli jsme se rozhodnout, jestli to má bejt stoner, psychedelie, pop nebo bigbít. Tak jsme to splácali dohromady, vždyť nás znáte. ♥

Svěřit mix a mastering opici jsme nepovažovali za rozumné, proto jsme využili služeb Ecson-Waldes Biotech-Studio. Aby ne, smíchat kytary, housle, hammondy a synťáky si žádá víc než podmíněné reflexy a metodu odměny a trestu. Za jeho rychlost a profesionalitu mu patří poklona a velký dík. Udělal nám mnohem lepší zvuk, než si možná zasloužíme. ♥

Takže 10.11. v 19:00 místo porna, Zemana, číňanů a genderové nerovnosti klikejte radši na tuhle událost! Hejty, lajky, sdílení, pochybnosti, všechno berem. Nepochybně to bude velký! 

Jo a ukradněte babičce gramofon! Pochybnosti vydáme i na vinylu!