Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Wolfarian folk-metal / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Album Teaser- Far Away in the North (2015) 2 318 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Sky of Waves- Far Away in the North (2015) 1 876 ×
  • Confession- Far Away in the North (2015) 1 036 ×
  • Valhöll- Far Away in the North (2015) 1 098 ×

Novinky

MusicVideo

Upraveno:

Chystáme pro Vás nové skladby, bude to nášup. K jedné z nich dokonce natáčíme i videoklip. Kdybyste nás chtěli podpořit, můžete přes CrowdFunding. Děkujeme!

Vaši Wolfarian

https://www.indiegogo.com/projects/wolfarian-lethaon-las-music-video-metal#/

Hi, we are working on new songs for you, they're gonna be amazing. We're also going to make music vidoe for one of them. If you want to support us, you can do so via CrowdFunding. Thank you & Folk you!

Wrap dapp teedapp


"Far Away in the North"

Upraveno:

Album je k dostání na wolfarian@email.cz ! Za 200,- (+poštovné) dostanete skladby v nejvyšší kvalitě a umělecky vytvořený booklet. Ke každé skladbě se váže specificky vytvořená stránka bookletu.

Nebo si naše album můžete koupit v digitální verzi na Amazonu nebo na Google Play.

Link for Amazon: 
https://goo.gl/ZBsYm3

Link for Google Play:
https://goo.gl/ZBsYm3

Link for iTunes:
:http://goo.gl/Oe67In


Prohlášení ohledně Far Away in the North

Upraveno:

Naši milí fanoušci,

byli jsme upozorněni, že některá CD nebyla vyhotovena dle našich požadavků, a proto nyní vyřizujeme reklamaci. Z tohoto důvodu se o pár dní posouvá termín, kdy budou moci další kusy k vám domů. Jakmile bude reklamace vyřízena, zahájíme opět prodej! Albu jsme věnovali spoustu úsilí a rádi bychom, aby mělo náležitou formu. Ti, kteří si již album zakoupili a vyskytl se někde problém, napište nám do zpráv nebo na wolfarian@email.cz a vyřešíme to.

Děkujeme za pochopení,

Vaši Wolfarian

°°Our dear fans,

we were warned that few of our CDs were not done well, so now we are handling a complaint about that. Because of this issue we are not able to sell our albums now. When our complaint is settled we will sell our CDs again. We were working hard on that album so we want it to be done appropriately. For those, who already have bought our album and have some issues with, please let us know in message or at wolfarian@email.cz and we will solve the situation.

Thank you for your understanding,

Wolfarian