Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Wits crossover-ska / Hradec Králové

„1.Klípek naší bandy na youtube ! Wits-Naposled“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Saxofon
Nástrojové obsazení: Bonga, Conga, Tamburína, Triangl, Bells

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Multižánrová královéhradecko-jaroměřsko-broumovsko-mělnicko-mladobucká kapela staví svou hudební část tvorby na směsici stylů, kterou označuje jako big-ska-hip-funk-beat. Hudební stránku doplňují odlehčené texty psané na motivy životních příběhů obyčejného moderního člověka, ve kterých se jistě pozná nejeden pozorný posluchač. Název kapely tvoří zkratka anglického výroku, který může a nemusí člověka napadnout při poslechu takového druhu umění - What Is This S... Ale spíše než význam posledního slova je zajímavý hudební a pódiový projev téhle veselé party a ten byste si při nejbližší příležitosti určitě neměli nechat ujít!

W.I.T.S. jsou:

McKRT-tek - zpěv
Coobass - baskytara
Marťas - kytara
Mazzan - bicí
Adamtheman - saxofon
Raďas - perkuse
David - zvuk

Bio a historie

2014 - W.I.T.S.

V první polovině roku kapela sklízí očekávané plody. V únoru k mikrofonu přichází Krťas, skvěle zapadá do party a po třech zkouškách už s kapelou koncertuje. Daří se připravovat další skladby, playlist se rozrůstá o nové kusy a dolaďují se ty původní. V květnu se kapela loučí s Lookasem, za bicí sedá Mazzan a s ním přichází saxofonista Adam. Na sklonku letních prázdnin se do sestavy přidává Radek, aby hru ještě víc oživil perkusemi.

V srpnu se kapela účastní živého soutěžního klání na akci Kelímkáč 2014 v Neznášově a stává se vítězem! Kromě věcné ceny tento úspěch znamená příslib účasti na příštím ročníku v roli čestného hosta!

V září pak kapela nahrává ve studiu Benas v Seči, pořizuje nové promo foto ve spolupráci s Photo & Design by Scorp a odehrává další koncerty.

2013 - „Where is the singer?“

To je zatím pracovní, ale snad i dostatečně výstižný název pro kapelu, kterou dávají dohromady tři mladíci z Hradce Králové a Jaroměře - Coobass, Marťas a Lookas. Jejich mise začala v zimě 2011/12, kdy se po rozpadu svých předchozích kapel rozhodli přes inzerát najít charizmatického parťáka, který se chopí zpěvu a textařiny a dá tak osobitou tvář jejich hudebním nápadům. Během téměř dvouletého čekání ve zkušebně tahle cesta nepřinesla kýžené ovoce a tak si řekli, že se hledanou osobu pokusí najít na vlastních koncertech.

Sami jsou zvědaví, do jakého cíle je tahle cesta dovede a kdoví, možná bude nakonec všechno úplně jinak ...

 ..........................................................................................................................................................

ex: Lookas (bicí)