Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Within Temptation Tribute gothic-metal / Ostrava

„Máme novou zpěvačku a basáka!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Howling - osobní pojetí skladby tak jak to cítí Zuzka Janišš 213 ×
  • Faster - zpěv Zuzka Janiššová 372 ×
  • Mother Earth (verze videoklip) - zpěv Zuzka Janiššová 230 ×

Novinky

Personální změny ve Within Temptation Tribute

V kapele dochází ke dvěma změnám, a to na postu zpěvačky a basy. Ukončili jsme spolupráci se Zuzkou Janiššovou z důvodu její vytíženosti, a tímto jí děkujeme za vše, co pro kapelu udělala.

Kapelu musel opustit, i když ne doslovně, i Josef Béďa Perzyna, který už nedokázal skloubit koncertní termíny se svou hlavní kapelou Rock n´roll bandem Marcela Woodmana. Béďa bude v pozici alternisty a zaskočí, když nebude moci náš nový basák Aleš Žídek.

Jak bude čas a prostor, uděláme nové promofotky, a také přezpíváme mp3.

Tento úkol už připadne na naší novou zpěvačku, nadějnou Kateřinu Černouškovou, která se se svým zabarvením hlasu velice přiblížila Sharon den Adel.

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

simonhribe

Skláním se před paní zpěvačkou. Chce to kus odvahy zveřejnit na stránkách revivalu zazpívanou píseň po svém. To fanoušci většinou nepřijmou. Takže se přímo vystavujete nebezpečí negativní kritiky, čímž jste si mě získala. Ale protože už o Vás Zuzano něco vím, tak Vám fandím a to hlavně ve Vaší vlastní cestě! Ohledně nahrávky The Howling a Within Temptation vůbec - původní zpěvačka je na můj vkus poněkud jalová a ukňouraná. Váš hlas je specifický, má drajf a to je plus! Jen tak dál a nedejte se ;)

Iva

obdivuju zpěvačku, že se do něčeho takového pustila, klobouk dolů, jen ty výšky jsou nepříjemně nosové, asi bych se na to zaměřila, jinak se mi projev líbí, je to čisté a sedí to perfektně :) držím palce a hodně úspěchů :) pokud přijedete do Prahy, určitě na vás zajdu

Within Temptation Tribute

Pro Gresle: Děkujeme za názor, i když je kritický. Nicméně v kapele si stojíme za tím, že Zuzka se do kapely hodí a rozsahově i technicky strčí její předchůdkyni hravě do kapsy. Ačkoliv Klára nebyla špatná, na Zuzce jdou vidět léta zkušeností strávená v tomto žánru a její zápal pro věc jde na koncertech poznat :)

Zobrazit všechny názory »