Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Whisper metal-experimental / Praha

„Projekt“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Broken Wings 160 ×
  • Song for my love 132 ×
  • Darkness from hell 138 ×
  • Bay Harbour Butcher 99 ×

Novinky

Ahoj

Upraveno:

Ahoj,

nejsem mrtvej, jen momentálně hraji s mejma kapelama Nomád, Annabel

s Annabel makáme na novejch věcech a brzy půjdeme do studia.

s Nomádem po většinou koncerujeme a když se nic neděje tak se chodí do práce. A nějak mi nezbývá čas a prostor sem něco nahrát. Mám připravený i nějaký texty takže tyhle věci snad i brzo nazpívám.

Zatím užívejte života a muzice zdar


Novej song - Bay Harbour Butcher

Tak a je to tady....

Po dlouhý době jsem konečně dodělal další pecku. Na tenhle song se vztahuje docela velká historie. Nejprve sem si nahrál bicí poté kytary udělal z toho kostru pak jsem začal pracovat na klávesových partech, které jsem po několika probdělích nocích dodělal. Začal jsem to kompletovat a mixovat a v tu náhle mi odešel počítač, přesněji vyhořela mi základová deska a v opravě tvrdili že i HDD, tak jsem byl naštvaný, koupil jsem si novýho compa a začal to tedy nahrávat znova a po týdnu mi přišel opravený počítač s tím, že HDD nebyhořel a všechny data jsem tak měl zpět tak jsem byl zase trochu naštvaný, že jsem to nahrával zbytečně.... Ale nakonec jsem tedy smíchal staré party kytar a klávesy dodělal pár detailů a dávám to sem..... Tak doufám, že se Vám to bude líbit, samozřejmě po čase dodělám i text a zpěvy, ještě do ní nahraji třetí kytaru, ale myslím že je to zbytečné, když se mi bude chtít tak jí ještě nahraji, yle myslím, že i takhle jsem se s tím s prominutím"nasral dost" 

 

Tak si užijte poslech a ohlasy samozřejmě pište do commentů...)

 


Tma z pekla

Tak Vážení přátelé, mám tu pro Vás novou pecku "Darkness from hell" a dal jsem si na ní obzvlášť záležet, je to docela vymazlená záležitost tak doufám, že se to bude líbit. Ohlasy pište do komentů díky.

Příjemnej poslech 

Pozdrav z pekla zvedá Conny!

Doplňuji ještě, že jsem přenahrál skladbu Song for my love, je plnější o kytaru a v lepší kvalitě:)