Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

WE2 acoustic-pop / Praha

„we-2.cz“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Uteklo to...

Máme za sebou super víkend společně po boku našich (skoro) bráchů z Tcheichan. Nejprve nezapomenutelná atmosféra v jabloneckém kině Junior, kde se jednoznačnou hvězdou večera stal Marek Císař, který svým neutuchajícím entuziasmem naplnil srdce nás všech. Posíláme pozdravy BezBeatu!! 
Druhý den nás čekal přejezd do Českého Krumlova, kde jsme čekali, že nebude vůbec nikdo. A ejhle, téměř zaplněný bar! René Souček nám pak ukázal pořádný kus písničkářství, kdy jsme ho nechtěli nechat odejít z podia. 
Za oba koncerty posluchačstvu děkujeme a klaníme se!

Z jabloneckého koncertu vznikl níže přiložený obrazovo-zvukový záznam, za který děkujeme Anetě T. Jak je slyšet, zvuk tam byl jako z alabastru!!

Youtube Video 6Qso3JHYYTMYoutube Video 6Qso3JHYYTM


...VE4TOUR za námi, spoustu krásného před námi...

Upraveno:

Vše krásné jednou končí a tak i my se po 6-ti labůžózních koncertech s Tcheichanem posouváme dál. Ovšem nezoufat - zase u toho bude Matěj se Ctiradem. :)

Kromě jich dvou jsme na tour potkali skvělé lidi z partičky BezBeatu a právě v této trojci si dáme 2 koncerty na severu Čech (Liberec a Jablonec n.N.). A abychom těch kilometrů nenajezdiil náhodou málo, uděláme si na konci dubna ještě výlet do Českého Krumlova, kde jsme byli naposledy jako děti na školním výletě... Čekuj cíwe!

06.04.2018   -   Liberec   -   Kino Varšava   -   19:30

27.04.2018   -   Jablonec n.N.   -   kavárna Pokec   -   19:30

28.04.2018   -   Český Krumlov   -   Divadelní klub ANTRÉ   -   tba

Těšitba jak hromosvod!!


!!! VE 4 TOUR !!!

Upraveno:

Dlouho jsme se neozývali, jelikož jsme měli plné ruce příprav na tuhle taškařici. S radostí a těšením vás zveme na VE 4 TOUR do Železnice, Lípy, Brodu, Brna, Prahy a Hradce. Další štace ještě asi časem přibudou. My, kamarádi z TCHEICHAN, spousta super muziky, nějaký to hudební překvapení a hromada zábavy. Let´s započne the VE 4 TOUR! 

20.01.2018   -   ŽELEZNICE   -   Café Terasy   +TAMDOLETMA

27.01.2018   -   ČESKÁ LÍPA   -   Doo-bop Union

03.02.2018   -   ŽELEZNÝ BROD   -   KC KINO  +TOMÁŠ J. HOLÝ

10.02.2018   -   BRNO   -   justWINE

15.02.2018   -   PRAHA   -   JammClub

16.02.2018   -   HRADEC KRÁLOVÉ   -   Klub č.p.4