Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Warsickle electronica-industrial / Neuschwabenland

„https://gothicworld.bandcamp.com/album/warsickle-s“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Putrid State 42 ×
  • Democracy 69 ×
  • Call For Help 134 ×
  • Too Late (Never) 40 ×
  • Corruption 35 ×
  • Code 2012 475 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Jump The Pain 364 ×
  • Faitheraser 238 ×
  • I Am Your Pain 181 ×

Novinky

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upraveno:

22.1.2014

SELFTITLED

Free download at: https://gothicworld.bandcamp.com/album/warsickle-selftitled

The new album "SELFTITLED" is released on 22.1.2014.  Without any compromise Vanson presents his point of view on society, music, politics, humanity and inhumanity, life and love, the future and hope. “SELFTITLED” explores the penultimate days of Mankind with sharp irony and cold pragmatism.

“SELFTITLED’S” sound is original and clean, but raw and deep. Vocals are clean or mutated - depending on the varying styles of the track. The whole album mirrors the state of mind of "The Man behind the Mask" depicting the state of mind of whole society.

Because Warsickle is supported by fans and bands worldwide you can enjoy remixes from bands such as Blut Reaktor, Tanzkonsol, Acrophilic Project, Detuned Destruction and QX-RH85. Working together in the spirit of support and collaboration within the scene. This is what you need! Download and enjoy.


Album preview: https://soundcloud.com/warsickle/selftitled-new-full-lenght


Tracklist:


01.  Invasion

02.  Putrid State             

03.  Corruption

04.  Go Pussy Go

05.  Raise Your Consciousness

06.  Vomit Your Mind

07.  Welcome

08.  Burn The Bridge

09.  Der Kaiser ist Tot

10. This is Electronic

11. Jama Pekel (Masters Hammer remake)

12. Burn The Bridge (Blut Reaktor remix)

13. Corruption (Tanzkonsol remix)

14. Burn The Bridge (With my Molotov mix by Acrophilic Project)

15. Go Pussy Go (Tanzkonsol remix)

16. Corruption (Synapsyche remix)

17. Burn The Bridge (Destructed by Detuned Destruction)

18. Jump The Pain (Polotovar remix by Tabinnoise)

19. Go Pussy Go (Qr remix)

20. Die Abrechnung?

 

 

 

12.8.2013


Kellerklang  - review

 

 

24.4.2013

EP KELLERKLANG

20.4.2013

Warsickle - KELLERKLANG (EP)
Tracklist:
1. Burn The Bridge 04:22
2. Personal Whore 04:25
3. Cacophony 03:29
4. Omnia Tempus Habent 04:49
 
Label: Gothic World

Link: http://gothicworld.altervista.org/gw/digital-label/catalogue/item/2-ebm/31-warsickle-kellerklang.html

 

2.1.2013

Nová skladba "Fukushima" z připravovaného alba je na kompilaci "Virtual Bodiez Vol.1"!

http://eskanoizze.bandcamp.com

 

 

17.11.2012

D E M O C R A C Y

Youtube Video mrJ-TIz9g3MYoutube Video mrJ-TIz9g3M

 

 

26.10.2012

Tak a po Extreme Sündenfall vol. 12 se Warsickle objevuje na další zahraniční kompilaci. Tentokrát u svého domovského labelu Gothic World v Itálii.

Kompilace nese název:

Dunkle Frequenzen (Compilation VOL.01 - FREE EDITION)

Dostupnost: free download, mp3

Link: http://vibedeck.com/gothicworld/gothic-world-dunkle-frequenzen-compilation-vol01-free-edition

 

 

 

 

24.8.2012


O šíření dobrého jména Warsicklu v Evropě, USA a Austrálii se teď bude starat britská renomovaná agentura Juggernaut Services.

 

 

16.8.2012

Ve čtvrtek 23.8. budete mít opět možnost slyšet Warsickle v pořadu Dark Wave na rádiu Wave. Zhruba od září se budou songy Warsicklu pouštět v italském rádiu Belle.
Warsickle byl také představen v předním belgickém EBM mazínu PeekABoo. Během podzimu budou následovat další rádia a když budu mít čas, tak zodpovím i nějaký rozhovor. Od vydání ipka "Call For Help" si Warsickle připsal ke včerejšímu dni zhurba 40% všech donwloadů na labelu Gothic World. Díky všem, kteří si EP stáhli a určitě potěší když utrousíte Warsicklu na webu nějaký ten palec!

Vanson

http://vibedeck.com/gothicworld/warsickle-call-for-help

 

21.7.2012

Dnes vychází na italském net labelu Gothic World singl "Call For Help". Obsahuje 6 skladeb včetně remixů od německých Acylum ( Alfa Matrix ), italského Vhelena Projektu ( taktéž člen projektu M.O.D, který působí pod vydavatelstvím Gothic World ) nebo Hexis ( Mutante Records ). Spolupráce s takovými muzikanty je pro Warsickle skutečně velkou ctí a dokazuje, že na západ může i bez jakýchkoli předchozích kontaktů či známostí prorazit i česká EBM kapela. Budoucí úspěchy už se dali tušit v loňském roce, kdy se Warsickle objevil na kompilaci německého DARK SPY magazínu jako Headliner ( DARK SPY Magazine Kompilace Vol. 33 ). V dubnu krátce po zveřejnění první skladby z nového alba "Corruptocracy", kterou byla právě "Call For Help" byl Warsickle osloven italským net labelem Gothic World a následně došlo k podepsání smlouvy. Zrovna tak byl Warsickle osloven několika kapelami skrze remixování. Výsledek je právě na světě! Od té doby však došlo k podepsání několika dalších smluv a Warsickle se v tomto roce objeví na několika zajímavých domácích i zahraničních kompilacích. Za zmíňku jistě stojí kompilačka německého labelu Echozone ( http://www.gothic-visions.de ). Fotoset pro letošní rok nafotil Warsicklu známí český fotograf gotické a altmodelingové scény David Lecnar ( http://www.lecnar.com ). Skladbu "Call For Help" jste mohli slyšet také v pořadu Dark Wave na Radiu Wave. Poslední koncert proběhl na kultovní Oldschool EBM Party koncem května v Praze a Vansona jste pak mohli vidět 19.7. jako DJe na neméně úspěšné EBM akci "Move Your Head!" s Headlinerem DJem Papouchem a DJem Daniaelem v pražském Yesclubu, kterážto se jako vůbec první EBM akce v tomto klubu neobešla bez účasti významných postav domácí alternativní - subkulturní scény.

http://vibedeck.com/gothicworld/warsickle-call-for-help

 

 

 

21.6.2012

21.6.2012 vychází druhé album Warsicklu s názvem “Corruptocracy”. Jak už napovídá název alba, budou se texty točit kolem korupce, politiky, ekonomických, sociálních a společenských problémů současné umírající civilizace.

Ve skladbě “Shut Up and Work!” se podíváme se do fabrik nadnárdoních koncernů a zahraničních společností, ve kterých, nikoli ojedinělých případech, pracují naši spoluobčané v nelidiských podmínkách, které v některých případech plně odpovídají nucenému nasazení v “Reichu” za druhé světové války - jen na to bombardování zatím nedošlo..... Na tyto zvěrstva jako první upozornil režisér Vít Klusák ve svém dokumentu “Vše pro dobro světa a Nošovic”. To co se děje v provozovnách, montovnách nebo skladech velkých zahraničních firem je zcela šokující a nepřijatelné. Autor sám několik let pracoval pro jeden nadnárodní koncern - řetězec prodávající elektro zboží - a tedy pocítil bič korporátu na svých zádech. Nutno však podotknout, že často horlivými vykonavately “tortury” jsou čeští manažeři - stejně tak jako za druhé světové války páchali v ukrajinských koncerntračních táborech největší zvěrstva ukrajinští dozorci.... Další na řadě je všemocná korupce, systém který - specileně v ČR - nahradil potichu demokracii, přesně formulováno: Demokracie byla nahrazena Koruptokracií. Český “systém” je tím nejsofistikovanějším korupčním systémem na světě.

A to už se dostáváme ke skladbě “Corruption” a skladbě “Democracy”.
Drtivá většina veškerých Eurodotací směřujících do ČR je organizovaně rozkrádána skrze vládnoucí garnituru a proto může být toto rozkrádání zastaveno pouze zvenčí. Je třeba upozornit ostatní Evropské státy a vládu v Bruselu na to, co se zde děje a apelovat na kompletní audit všech Eurodotací, které od začátku ČR čerpá, neboť systém krádeží byl nastaven na samém začátku vstupu ČR do EU. Hlavní architekt korupce sedí na hradě a musí být potrestán ještě za svého života, stejně jako všichni ostatní, kteří se tímto fakticky podílejí na likvidaci Českého národa a veškerých jeho hodnot a tradic. Pochopitelně se nejedná pouze o dotace z EU, ale o veškeré finanční prostředky plynoucí do státní správy - tedy o peníze nás daňových poplatníků. Vše je organizovaně rozkrádáno a žádná státní zakázka se neobejde bez korupce.

Stejně tak jako předchozí album “MMXII”, tak i “Corruptocracy” upozorňuje na zánik této civilizace, který je dle autora nevyhnutelný a každý soudný člověk si ho musí být vědom. 90% všech médií v ČR je pod kontrolou korupční vládnoucí garnitury ( pozor, tím nejsou myšleni jen politici a vláda, ale také ti co je řídí - tj. členové mafie, kteří jsou v ČR nazýváni “kmotry”, čili mocní podnikatelé a nejvyšší bossové všech velkých firem jako je čez a další ) a jejich účelem je šířit dezinformace a soustavně rozdělovat společnost, neboť kdyby nebyla společnost rozdělena na zhovadilí bipolární politický fetiš -  levici a pravici, již dávno by proběhla další defenestrace. V případě že jedna starodávná kultura předpoví zánik jedné éry na konkrétní datum, lze snadno argumentovat, že se zkrátka zmílila. Proto prorežimní média ( pochopitelně i v globálním měřítku ) informují pouze o předpovědi Mayské, neboť Mayská kultura je ze všech starodávných kultur nejlépe prozkoumána a je nejpopulárnější, logicky tedy přitahuje největší pozornost. Zimní slunovrat roku 2012 je zcela jasně označen jako konec jedné epochy, nikoli jako apokalyptické kataklyzma. Hovoří o něm starobabylonské kultury ( detailně popsáno badatelem Zachariou Setchinem v několika jeho knihách ), staré čínské kultury, australští domorodci, staré africké kmeny, severoameričtí indiáni ( nejznámější jsou proroctví Hopiů ) a spousty dalších zaniklých nebo dosud existujících kmenů a kultur na území Oceánie a Ásie. O problematiku UFO, ET, paranormálních jevů, skrytých vládnoucích elit, neoficiální historie, zaniklých civilazící, okultismu, náboženství, extremismu, parapsychologie, lidské DNA, klimatických a jiných dalších tajných zbraní, Timewave Zero a dalších současnému systému nepřetálských vědních a paravědních oborů a disciplin se autor věnuje přes 15 let. Člověk se ale nepotřebuje věnovat výše zmíněným disciplínám aby viděl, že tato civilazace a tento systém nepřežije rok 2012. Stačí začít samostatně přemýšlet ( to je největší hrozba pro současný matrix ), zbavit se strachu a začít proti systému bojovat. Systému významně uškodíte už tím, že ho budete ignorovat a jakmile začnete samostatně uvažovat, začné vás napadat spousta zajímavých věcí, jak systému škodit .). O tom všem pojednává skladba s prostým názvem “Apocalypse”.

Jak již naznačil první nový song “Call For Help”, tak tradiční perverzní témata nebudou chybět a objeví se zdě i nějaký ten vliv Cyberpunku ( “Biodroid” ) a do hledáčku se také dostává tzv. Emo generace, tedy systémem vyráběné ovce nucené ke konzumu a k vytváření negativních emocí. Jimi se pobavíme ve skladbě “Emo Party”. Za zmínku také stojí první skutečně romantická skladba s decentím nádechem synthpopu a šťastným koncem - “Too Late”.

Hudebně se album “Corruptocracy” pohybuje v EBM s vlivy Dark Electra, Industriálu a kdoví čeho ještě. Album obsahuje 13 regulérních skladeb + jeden remix.K dostání je v limitované ručně číslované sérii buďto samostatně, nebo v balíku s plackou a otvírákem.

Koruptokracii bude následovat singl “Call For Help”, který vyjde 21.7.2012 u internetového labelu Gothic World (IT), se kterým podepsal Vanson začátkem května smlouvu. Singl bude zdarma ke stažení na webu ve formátu mp3.

Další velkou událostí je exklusivní fotoset, který pro Warsickle nafotila známá švýcarská alternativní modelka Michelle Mistabys! Warsickle se tímto stává pravděpodobně první českou kapelou a jednou z mála ve světě, která něco takového realizovala.

Fotoset pro album Corruptocracy a rok 2012 nafotil Warsicklu známí český fotograf Mgr. David Lecnar ( kterého kromě mnoha zahraničních modelek, znají také jistě fanoušci Alvaréz Peréz ).WARSICKLE
CORRUPTOCRACY

tracklist:

01. The Broken One
02. Angeljunk
03. Shut Up and Work!
04. Biodroid
05. Emo Party
06. El Misántropo Gato Sonámbulo
07. Call For Help
08. ….That Little Butterfly
09. Warsickle Rising
10. Democracy
11. Too Late (Never)
12. Corruption
13. Apocalypse
14. Call For Help (Vhelena Projekt Remix)

 Cena: Corruptocracy - 70 Kč, Corruptocracy De Luxe Pack - 120 Kč ( Album, magnetický otvírák + placka 32 mm dle vlastního výběru )

 

 www.lecnar.com

 http://gothicworld.it/

14.5.2012

 

Minulý týden byla podepsána smlouva mezi Vansonem a italským internetovým labelem Gothic World. Warsickle se stává první zahraniční kapelou ve stáji tohoto expandujícího italského labelu, který je na domácí půdě již nějakých pár let aktivní. A po vynikajících domácích M.O.D. se tak stává druhou kapelou zastupující EBM pod křídly tohoto vydavatele. Smlouva byla Warsicklu nabídnuta poměrně krátce po vydání prvního songu "Call For Help" z chystaného alba "Corruptocracy" a velký dík tedy patří všem magazínům, rádiím i jednotlivcům, kteří se na jeho šíření podíleli a podílejí! První počin vyjde v červenci a bude se jednat buďto o singl nebo EP. Bližší info očekávejte následující měsíc kdy vychází nové album "Corruptocracy", takže se bude nač těšit.)


http://www.gothicworld.it/gw/net-label/artists


http://soundcloud.com/warsickle/warsickle-call-for-help

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

10.4.2012

Nová skladba "Call For Help" byla přidána do playlistu. Jedná se o skladbu z připravovaného alba "CORRUPTOCRACY", které vyjde 21.6.2012. Každý kus bude ručně číslován. Další informace budou zveřejněny v průběhu května.

Komu se nelíbí zvuková kvalita bandzoneplayeru, může si song poslechnout na Soundcloudu.

Článek na Sanctuary.cz

 

24.12.2011

Na novém webu czscene.cz, jež spadá pod křídla Sanctuary.cz byl spuštěn profil Warsicklu. Naleznete jej na adrese http://www.czscene.cz/warsickle . Tisková zpráva ke spuštění portálu czscene jest zde.

 

11.12.2011

REVOLUTION ACTION 3.0

Díky všem za účast. Byla to skvělá akce!

Youtube Video sAosb0gWenUYoutube Video sAosb0gWenU

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=150284998404614

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

.....That Little Butterfly.

Na Eskanoizzu vychází nové demo. Ke stažení je do 21.12.2011.

http://eskanoizze.com/warsickle-that-little-butterfly-ke-stazeni-jen-do-21-12/

Little Butterfly je demáč jedné z nových skladeb a předzvěstí chystaného alba. The Sickle Of Destiny není původní track z demáče „Brutal Fusion“ z roku 2005, ale jest to nevydaná verze ze stejného roku. Poslední track s názvem „Cyberpunk Will Never Die! Pt. II.“ projde v budoucnu taktéž masteringem a úpravami a najde si jistě nějaké dobré kamarády. 

Tohle je první demo Warsicklu od roku 2005 a první virtuální demo, které je ke stažení zdarma. Myšlenka bezztrátového formátu pro demo je reakcí na všudypřítomnou dementní adoraci ztrátového formátu mp3, kdy interpreti vylezou ze superprofesionálního studia, svoji hudbu následně dají na internet k volnému stažení pouze ve formátu mp3 a tvrdí o tom, že posluchač dostane špičkovou kvalitu zvuku, ačkoli ji dostává pouze degradovanou (ať ve větší či menší míře, v závislosti na bitrate). Warsickle to udělal naopak. Dal demonahrávku do bezztrátového formátu a tím tedy plně
zachoval chtěnou autenticitu neučesaného zvuku.

Little Butterfly bude volně ke stažení od 21.11.2011 do 21.12.2011 pouze prostřednictvím magazínu eskanoiZZe.com.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Videoklip "Jump The Pain" je na 1. místě v hitparádě alternativatv.cz . Díky všem hlasujícím! Warsickle bude v hitparádě ještě po dva týdny.

http://alternativatv.cz/hudba/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONCERT V MATRIXU JE ODLOŽEN

VZHLEDEM K TOMU ŽE TERMINAL STATE NEMOHOU PŘIJET BYL KONCERT POŘADATELEM ODLOŽEN NA NEURČITO. 

Oficiální zpráva od pořadatele:

"Na vedomost se dava to, co uz tyden probublava kanalizacnim potrubim. A sice, ze ocekavany krest novinky Terminal State a IC 434 za podpory Warsickle je nutno z organizacnich duvodu presunout na jiny termin. Slovenska skvadra diky vyvoji udalosti nemuze vystoupit a pro zachovani dramaturgickeho zameru volime radeji defenzivni reseni. Za pozustale se omlouvam, sledujte ty internety, kde se brzy objevi dalsi info..."

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Videoklip k písni „Jump The Pain“ z alba „MMXII“ je ze 100% vytvořen na platformě Linux v Open Source softwarech, jako Blender ( software pro modelování a vykreslování 3D ), Inkscape ( vektorový grafický editor ) nebo Gimp (program pro úpravu a vytváření rastrové grafiky ). Tato mnohaset-hodinová práce je dílem pana Antonína Sláčíka, pro kterého to bylo po videoklipu projektu Facehunger – „Without Face“ druhé setkání s žánrem EBM.

Videoklip byl zařazen do "hitparády" Alternativa tv. Hlasovat se může 10x denně z jedné ip adresy na http://www.alternativatv.cz/hudba/ .

Jump The Pain má svou webovou stránku, kde jsou všechny informace ohledně jeho tvorby: http://www.carnivora-publishing.com/cp/projects/jump%20the%20pain/jump%20the%20pain.php

Warsickle - bandzone.cz/warsickle
Carnivora Publishing - www.carnivora-publishing.com

Video bylo natočeno v HD kvalitě, takže kdo máte rychlejší připojení, neváhejte si pustit 720p .)

http://youtu.be/5fk4HubzvJ4

Youtube Video 5fk4HubzvJ4Youtube Video 5fk4HubzvJ4


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »