Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Warování pop-punk / Hronov

„Nový videoklip - Holka z netu“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Holka z netu (singl 2018) 94 ×
  • Lampion (2017) 94 ×
  • To se mi líbí (2017) 165 ×
  • Adéla (2016) 181 ×
  • Máte ji hezkou (2016) 288 ×
  • Vítejte v pekle - zkušebna (2015) 319 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Bio a historie

Warování je mladá, tří členná kapela z Velkého Poříčí vedle Hronova. Náš styl se dá zaškatulkovat jako pop - punk - rock. Kapelu založili v roce 2014, tehdy ještě základní školou povinní, Kuba Slezák (zpěv, kytara) a Tomáš "Horas" Horáček (bicí). Ze začátku zkoušeli pod pracovním názvem ZŠVP, který byl pro negativní ohlas kamarádů a rodičů v dubnu 2015 změněn na Warování. Později byl do kapely přizván ještě kytarista Šimon Mach, který však po necelém roce, po vzájemné dohodě kapelu opouští a na jeho místo nastupuje baskytarista Adam Holeček.

V současné sestavě, tedy Kuba (hlavní zpěv, kytara), Adam (baskytara, zpěv) a Horas (bicí) působí skupina necelé dva roky. Kapela hraje výhradně svoji tvorbu s českými texty. Za svoje téměř tříleté působení má za sebou několik koncertů, převážně v okolí Náchoda a Hronova a to například na festivalech jako je Dunění rockových tamtamů, Jiráskův Hronov, Vánoční tulení atd. V červnu 2016 vydává kapela Warování svůj první videoklip k písni "Máte ji hezkou" a v říjnu 2016 vypouští do světa druhý singl s názvem "Adéla". Na jaro 2017 je v plánu vydání třetího singlu i s videoklipem k písni "To se mi líbi".