Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Warning Vision hard rock-rock / Vyškov

„http://bandzone.cz/Warning Vision“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Ztracená důvěra 10 ×
  • Soudný den - NOVINKA 2016 72 ×
  • Bossing - Novinka 2016!! 164 ×
  • Jsem jako stín - Novinka 2016!! 199 ×
  • Hra se lží - Novinka 2016!! 191 ×

Novinky

Ochutnávka z natáčení

Upraveno:

Ahoj vážení fanoušci, jak už asi víte z kuloáru a také z našich stránek, tento rok jsme hlavní soustředění věnovali natáčení ve studiu. Všichni jsme se snažili skloubit naše pracovní aktivity s koncerty a nahráváním.

 

 Díky výbornému, domácímu zázemí studia v Tomíkovicích, bylo o nás maximálně pečlivě postaráno a to mělo zásadní vliv i na tvorbu nových nahrávek :-) Nechyběla pochoutková kuchyně, sauna, vířivka, Ballantines a také hafo legrace :-)

 Nahráno bylo 8 skladeb a v průběhu roku jsme ještě rozdělali dvě novinky, které se ještě dodělávají, ale na tomto „maxisinglu“ budou zatím chybět.

 

 Děkujeme vám všem, kteří nás posloucháte a jste pro nás velkou motivací nově tvořit a hrát.. Velké poděkování patří rodině Bílikove, za péči a zázemí při nahrávání, jelikož Dušan si ve vlastním studiu odseděl daleko nejvíc tvrdých hodin a bez něj by nic takového nevzniklo..

 Udělejte si pohodlí, nasadte si třeba sluchátka a poslechněte si tuhle ochutnávku..

Za vaše názory budeme velice rádi..

Muzice Zdar

WV

Warning Vision


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

skobarenko

Zdar Hanzi, jak jsem slyšel písničky od vaší kapely furt jsem přemýšlel odkud tu hudbu znám, až jsem si přečetl, že jsi členem tak mi to došlo :-) Podobnost s The fingers není náhodná :-) Měj se, Honza Sochor (skobarenko)

Xrider

Ahoj Kluci, díky za skvělý koncert v sobotu ve Vyškově! Ať Vám to hraje a snad zse brzy ahoooj!
FALL A PREY

johny1x1x

Měl jsem čest slyšet tuto kapelu ve Vyškově v pivovaru na Fall a Pray festivalu. Neskutečnej mazec. Úžasná muzika, úžasní muzikanti. Jen tak dál

Zobrazit všechny názory »