Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vr/nobody alternative-r&b / Praha

„Debutové Album "YET." venku 17. 5. 2015“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Dance the sadness out 1 040 ×
  • If you stay 644 ×
  • Bites And Slashes 430 ×
  • Somewhere 472 ×
  • Gone 278 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Svěží alternativní projekt z Prahy, v němž se doplňuje zpěv Václava Roučka s melancholií ve zvuku od producenta Nobodylisten.

Temnost, odstranění umělosti a minimalismus jsou slova, která nejlépe popisují
tento projekt.

V prvních singlech “If you stay” a “Gone” projevili svou schopnost držet s dobou, jak po hudební stránce, tak i po té vizuální. Video vizuály se s hudbou dokonale doplňují. Posledním singlem tohoto uskupení je skladba “Dance the sadness out”

Svým prvním samostatným koncertem v Roxy - Slashlove, kam přišlo přes 600 lidí, potvrdili, že se s nimi musí do budoucna počítat.

</3

Bio a historie

Bandzone.cz Tip týdne

09. února 2015
Zrovna nedávno jsem měl The Weeknd období a řikám si, jaká je škoda, že u nás vůbec nevzniká taková ta downtempo neoromantická scéna.. ani v tom trippy podání ani v tom popovým, jako hrají třeba Hurts. No a hle, už tady máme první vlaštovku a navíc s krásným příběhem, kdy se duo dalo dohromady u nás na BZ. I přes zatím trochu amatérskej zvuk a produkci je v tom cítit velikej potenciál a uvěřitelnost. Barva lead vokálu je místama naprosto dokonalá, těším se, až ji ještě víc propracuje a získá i větší intonační jistotu. Minimalismus jim hrozně sluší a když se jim podaří zabalit svoje kompozice do písničkovější formy, můžou se stát i slušným zástupcem žánru na festivalových pódiích. Pro mě jsou VR/NOBODY objev jak bejk...
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 44

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 562
Poslechnuto skladeb
2 864
Profil registrován
12.5.2014