Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

vladimír vacátko experimental-emo / Liberec

„poslyšte evropský hit: Podvedla mě na Erasmu“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Dvě novinky

Dvě staronovinky, hodilo by se upřesnit.

Zaprvé ta minule vzpomínaná píseň na téma ze zpovědnice.cz "Podvedla mě na Erasmu". Pokud jste ji v mém playlistu marně hledali, tak proto, že jsem sice už loni dal text ještě zatepla na fejs (a těšil se z počtu lajků u mne kromobyčejného), ale nazpívat ji a vyvěsit empétrosku sem na BZ, k tomu jsem se nedokopal a pak na to vůbec zapomněl. Na tak důležitou věc!

Však Edna věděla, proč mi to tolik na srdce kladla... No a víte, jak to s kladením na srdce chodí.

No a druhá věc, co taky není nová, ale taky ještě nešla ven, asi aby se neumazala a nikam nezaběhla, je taková drobnička, co jsem ji psal přes dva roky (prostě mi jednou přišel jeden nápad, ale nic k němu, a doklepnul jsem to až po hodně dlouhý době), říkám jí "Píseň v předjaří". Ale nemusíte se bát přílišný poetičnosti, je to naopak minisong hledící v jistém ročním období na svět a hlavně rodný Liberec velmi realistickýma očima.

Možná že obrat "Já se svym štěstim", který v ní zaznívá, bude i titulem pro další mou sbírku. Zatím aspoň vede hitparádu pracovních názvů...

Tak uvidíme.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

clefdesol


Bez profilu

jedine co bych vytkla Sulinu je ona narecni nekonzistence - liberecke "ej" (as in "brnenskej") a ostravske "bo" mi k sobe v jedne sloce proste nesedi:) ale chapu, ze to je cele natolik nohavicoidni, ze to k tomu "bo" svadelo:)

CLEFDESOL


Bez profilu

Sulin=song takmer nohavicovsky:)

Zobrazit všechny názory »