Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vitacit heavy-metal / Praha

„Vitacit - původní sestava s Danem a Fanym !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Drákula 7 707 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Já chci se ptát těch králů 8 457 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Já mám trápení - Live z Podzimního MOR 5 163 ×
  • Proč štěstí se mi vyhýbá - Live z Podzimního MOR 3 259 ×
  • Drákula - Live z Podzimního MOR 2 694 ×
  • Snad odpustíš - Live z Podzimního MOR 2 503 ×
  • Já chci se ptát těch králů - Live z Podzimního MOR 2 349 ×
  • To se nesmí stát - Live z Podzimního MOR 2 350 ×
  • Jen její láska tu zůstala - Live z Podzimního MOR 2 491 ×

Novinky

Luděk Adámek na rádiu BEAT !!

Ve středu 16.3. od 19.00 bude na rádiu Beat v pořadu Petra Korála "Uši rádia Beat" hostem Luděk Adámek !!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Pavel


Bez profilu

Petrův názor mi mluví z duše, Vitacit ve složení Křížek a Doležal je a znovu by bylo to nejlepší z metalu, co u nás vzniklo. Doležal se prej ale nechce s Křížkem spojit ani kvůli jedinýmu posranýmu DVD, aby to pro nás fanoušky udělal, protože sice furt hraje na kytaru stejně skvěle jako dřív, ale už to tak dobře nezazpívá jako kdysi, zatímco Křížek pořád zpívá super, takže by ty kvalitní melodie perfektně vynikly, proto jedině jejich spojení by způsobilo tu správnou kvalitu, kterou by si DVD Vitacitu zasloužilo. A jak už tady někdo psal, tak dvd Vitacitu, kde by chyběly věci z desky Vzhůru, skladby jako Poutník atd. to by byl poloviční paskvil a ne Vitacit v plný polní a s tím žádný opravdový fanoušek Vitacitu nemůže být spokojený!!!

Petr


Bez profilu

Četl jsem si příspěvky asi 2 roky zpět. Od MOR 2009 jsem navštívil min. 10 jejich koncertů po celé republice a není mi líto peněz, protože tohle není kapela jedna z mnoha podobných, je to rarita, která se u nás dá s něčím podobným jen těžko srovnat. Nemusím snad ani psát, že za DVD jsem ochotný zaplatit skutečně vysokou sumu, jistě by to nebylo tolik, co jsem dal do těch koncertů a dopravy :). Jsem skromný, vůbec by mi nevadilo, kdyby tam byl "jen" ten repertoár, co hráli. Buďme na zemi, nic jiného není a nejspíš už ani nebude. Ano, taky se ke mně dostala tenkrát informace, že snad nějaký materiál na DVD Kuře má, tak jak to bude ? Kuře, měl by ses ozvat a říct, jak se věci mají, Vitacit s Láďou už není, jestli máš materiál, co brání vydání. Je třeba to udělat hned, není na co čekat, lidi si to ještě pamatují, čím později, tím hůř se to bude prodávat. Co je a není v plánu, jsou tady Vaši dospělí fanoušci, řekněte nám někdo z těch, co o tom rozhodují pravdu a "nenatahujte" nás !!!

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 662

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
15
Návštěv celkem
54 835
Poslechnuto skladeb
36 973
Profil registrován
4.12.2009