Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dan Vertígo rock'n'roll-folk / Brno

„15. prosince - CHRUDIM - Klub Agora“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 791113151719 20 21 22 23 24

1.12. Irskej večírek v Brně

Upraveno:

V pátek 1.12. zahrajeme s kapelou Mateys už tradiční irskej večírek v klubu A2 vedle Alterny. Mateys = dvě kytary, housle, cajon, basa, zpěvačka, dva zpěváci a moje harmoška.
Facebůh event zde.

Nedávno vydanej klip zde:

Dan Vertígo - Pojď, vylezeme na střechu:


Youtube Video e_gcBOsp8KgYoutube Video e_gcBOsp8Kg


NEJBLIŽŠÍ KONCERTY:

9. prosince Domažlice - U Rodrigueze
11. prosince Praha - Bohužel bar

15. prosince Chrudim - Agora, s Goji
27. prosince České Budějovice - Velbloud (+Znouzectnost)

Jináč mi teď vyšel článek na frontman.cz - račte si počíst :)
Proklik na obrázek nebo ZDEKONCERTY ŘÍJEN

Upraveno:

NEJBLIŽŠÍ AKCE:

19. října Brno - Kavárna Švanda

20. října Brno - Hopůdka U Kouby

4. listopadu - Hradec Králové - Kraft (+Goji)

Obepsal jsem taky tunu rádií v rámci snahy vnutit jim nějakej ten song, jistě mě přijmou hlavně na Evropě Dvje! Kdybyste měli tip na platformu, kam by se dala písnička zaslat, rád si nechám poradit, napište mi, dík.

Moje ďouče Terka mi právě vytváří ve spolupráci s kameramankou Zdenou Sýkorovou zbrusu novej animovanej/hranej videoklip k písničce Pojď, vylezeme na střechu :)

Jinak jsem tak teď v létě hrál, kde jen jsem mohl, plus mi spontánně vzniklo buskerské těleso "Dělnická filharmonie", s nímž jsme se vyskytli v Brně, Jindřichově Hradci, Českém Krumlově a Budějovicích. Srandy byl kopec, hrálo nám to výborně, navzdory tomu, že nikdy nezkoušíme a pecky pálíme, jak nám přijdou pod ruku :) Členy jsou ještě Jarda Fikr, kytarista kapely Letrourou a Vojta Bořil, bubeník z kapel Už jsme doma nebo 100%.
Alebrž jsme byli překvapeni převážně pozitivními reakcemi kolemjdoucích (až na ty cajty, co nás chtěli pokutovat v Budějcích), je jisté, že budem i v budoucnu k vidění v ulicích nejrůznějších městeček napříč ČR :)

--------
Zde prosím momentka z natáčení novýho klipu k songu Pojď, vylezeme na střechu:Youtube Video lmJHc2JCJK8Youtube Video lmJHc2JCJK8


1 2 3 4 5 6 791113151719 20 21 22 23 24