Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Verkauf-musique alternative-punk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nová sezóna

Upraveno:

Zdravíme všechny naše příznivce v nové hudební sezóně. Prázdniny jsou už dávno za námi a to znamená, že se opět můžete těšit na naše pražské i mimopražské vystoupení. Novou sezónu jsme zahájili 14. září v Táboře v hospodě Na Bečvárně. Tam jsme si zahráli s jihočeskými undergroundovými kapelami Schrödingerova kočka a Mulisi Mulisi.

S kapelou Mulisi Mulisi nás opět budete moci vidět a slyšet v sobotu 20. října. Zahrajeme spolu v klubu Sběrné suroviny v Krymské ulici. Další vystoupení na sebe nenechá dlouho čekat a bude se konat už v úterý 23. října v Cross klubu (koncert pořádaji zkušebny Bandzone). V lisopadu se s námi můžete potkat v klubu Kain, kde vystoupíme ve středu 21. 11. společně s kapelou Joker Beat.

Nadcházející koncerty:

20.10. Sběrné suroviny - s Mulisi Mulisi
23.10. Cross Club - festival Toxifest
17.11. Úherce (u Ml. Boleslavi), Rock klub U Kožicha - s Joker Beat
21.11. Kain - s Joker Beat
17.12. Na Slamníku - s Tazafarou

Koncerty budou postupně přibývat, a tak sledujte náš Bandzone a Facebook.


Hudební prázdniny

Upraveno:

Přichází léto a s ním i konec naší hudební sezóny. Děkujeme všem, kteří nás tuto sezónu podporovali, chodili na naše koncerty a poslouchali naší hudbu. Uplynulých několik měsíců bylo vskutku znamenitých, proběhlo mnoho vystoupení, tentokrát i mimo Prahu, kupříkladu v Týně nad Vltavou, Bechyni, Ústí nad Labem nebo Mladé Boleslavi. Doufáme, že následující sezóny se ponesou ve stejném, ne-li lepším duchu, a koncertů, jak v Praze tak mimo Prahu, bude přibývat. 

Konec sezóny a začátek hudebních prázdnin oslavíme v pondělí 25. června v Motole v klubu Dr. Voják s pražskou kapelou Tazafarou. Všichni jste srdečně zváni.

Všem příznivcům ostpunku přejeme krásné léto a v září opět na shledanou na koncertě!


Koncerty jaro - léto 2018

Upraveno:

Jaro je konečně tady a s ním přicházejí i naše jarní vystoupení. Na jaře nás bude možnost vidět a slyšet nejen v Praze, ale zavítáme také do jižních Čech a v létě na festival do Plužné u Mladé Boleslavi.

Koncerty jaro/léto 2018:

18.4. - Klub Kain (Praha - Žižkov), spolu s kapelou Tazafarou
25.5. - Art Caffé bar (Týn nad Vltavou), spolu s Monotonic Stereotype
26.5. - Kinobar (Bechyně), spolu s Fylozofy Jam
30.5. - AVOID Floating Gallery (Náplavka), spolu s Fylozofy Jam
9.6. - Festival Pluženský Startér (Plužná)