Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Verkauf-musique alternative-garage / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncerty 2018

Krásný Nový rok přejeme všem našim fanouškům Verkauf Musique a hned přicházíme s oznámením našich nadcházejících vystoupení, kde nás letos můžete opět vidět a slyšet. Můžete se těšit na klasické ostpunkové písně a také na novinky, které jste o dnás ještě neslyšeli! 

Čtvrtek 8. února - Sběrné suroviny
V tento den vystoupíme v Krymské ulici č.p. 2 ve Vršovicích, kde jste nás mohli zastihnout už dvakrát, poprvé s kapelou Fünf a podruhé s kapelou Yamabushi. Tentokrát se můžete těšit na pražskou undergroundovou kapelu Denervace, se kterou jsme již vystupovali minulý rok v klubu Dr. Voják.

Středa 7. března - Na Slamníku
Tentokrát se na nás můžete těšit v dejvické hospodě Na Slamníku, kde už jste nás mohli vidět mnohokrát a vystoupíme zde s kapelou Joker Beat z okolí Mladé Boleslavi, které si naši věrní fanoušci jistě pamatují již z předchozích společných koncertů (Loď AVOID, Klub Kain). Chlapci z Joker Beat si pro nás tentokrát připravili akustický set jejich písní. Máme se všichni na co těšit.


Verkauf 2017

Děkujeme všem, kteří jste přišli na náš poslední letošní koncert, a také kapele Dos Discos Underground za fantastický undergroundový úvod večera!

Další vysoupení na příští rok už se nám pomalu rýsují, tak sledujte náš FB a Bandzone, ať nikomu nic neunikne.

Přejeme všem příznivcům ostpunkových večerů krásné Vánoce a šťastný Nový rok. Těšíme se na Vás v roce 2018.


Koncert v klubu Dr. Voják

Upraveno:

1.11. Na Slamníku

Ve středu 1. listopadu jsme hráli v hospodě Na Slamníku, společně s pražskou kapelou Sudy Potu. Děkujeme fanouškům za účast.

https://www.facebook.com/events/746674405520748/


15.12. Dr.Voják

V prosinci nás čeká vystoupení v klubu Dr. Voják v Motole, kde jsme si již zahráli v létě s kapelou Denervace. Tentokrát zde zahrajeme s pražskou kapelou Dos Discos Underground, a to v pátek 15. prosince. 

https://www.facebook.com/events/120743975286709/