Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Verkauf-musique alternative-garage / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncerty jaro - léto 2018

Upraveno:

Jaro je konečně tady a s ním přicházejí i naše jarní vystoupení. Na jaře nás bude možnost vidět a slyšet nejen v Praze, ale zavítáme také do jižních Čech a v létě na festival do Plužné u Mladé Boleslavi.

Koncerty jaro/léto 2018:

18.4. - Klub Kain (Praha - Žižkov), spolu s kapelou Tazafarou
25.5. - Art Caffé bar (Týn nad Vltavou), spolu s Monotonic Stereotype
26.5. - Kinobar (Bechyně), spolu s Fylozofy Jam
30.5. - AVOID Floating Gallery (Náplavka), spolu s Fylozofy Jam
9.6. - Festival Pluženský Startér (Plužná)


Budeme hrát v Kainu 18. 4. 2018

Upraveno:

Děkujeme všem, kteří přišli na koncet na Slamníku dne 7. 3. 2018. V naší oblíbené Dejvické hospodě jste se mohli setkat s námi a kapelou Joker Beat z mladoboleslavska.

V sobotu 10. 3. 2018 jsme vyjeli jsme do Ústí nad Labem, zahrát kamarádovi k narozeninám.

Těšíme se na Vás v klubu Kain ve středu 18. 4. 2018. Budeme vystupovat společně s kapelou Tazafarou.


Koncerty 2018

Krásný Nový rok přejeme všem našim fanouškům Verkauf Musique a hned přicházíme s oznámením našich nadcházejících vystoupení, kde nás letos můžete opět vidět a slyšet. Můžete se těšit na klasické ostpunkové písně a také na novinky, které jste o dnás ještě neslyšeli! 

Čtvrtek 8. února - Sběrné suroviny
V tento den vystoupíme v Krymské ulici č.p. 2 ve Vršovicích, kde jste nás mohli zastihnout už dvakrát, poprvé s kapelou Fünf a podruhé s kapelou Yamabushi. Tentokrát se můžete těšit na pražskou undergroundovou kapelu Denervace, se kterou jsme již vystupovali minulý rok v klubu Dr. Voják.

Středa 7. března - Na Slamníku
Tentokrát se na nás můžete těšit v dejvické hospodě Na Slamníku, kde už jste nás mohli vidět mnohokrát a vystoupíme zde s kapelou Joker Beat z okolí Mladé Boleslavi, které si naši věrní fanoušci jistě pamatují již z předchozích společných koncertů (Loď AVOID, Klub Kain). Chlapci z Joker Beat si pro nás tentokrát připravili akustický set jejich písní. Máme se všichni na co těšit.