Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vedlejší Projekt punk-rock / Kladno (Brandýsek, Knovíz)

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Aný - zpěv

Honza - kytara

Radek - baskytara

Tomáš - bicí

Bio a historie

Historie kapely:

Takže, všechno to asi začalo někdy koncem roku 2006, kdy jsme Já (Honza) a Radek (tou dobou ještě velmi pilní studenti) seděli u píva rozjímajíc o všedních starostech života. Během debaty došlo taky na hudbu a jelikož Radek už v jedné kapele hrál, ale nevyhovoval mu styl a způsob „vedení" kapely, podal návrh založit kapelu vlastní, která by hrála styl který mu vyhovuje a hlavně s lidma který mu takříkajíc sedí a nemusí se s nima furt jen hádat. Já jakožto momentálně nikde nehrající jsem mu na to okamžitě kývnul, neboť jsem z toho cejtil hodně dobrou příležitost.

Tím bychom začátek měly (kytaru a basu), říkali jsme si, ale nastal problém v podobě zpěvu a bicích. Zpěv ani jednoho nás nepřipadal v úvahu, neboť oba máme telecí hlasy a čistě ze sebe nevydáme ani tón. V tom Radka napadnul spásnej nápad, že prej v kapele kde hraje má zpěvačku, která zpívá výborně, a že jí to tam taky už moc nevyhovuje. No a tak jsme zlanařily Aný. Dlouho po tom se věci moc nehejbaly, až skoro po půl roce jsme v hospodě narazily na Tomáše, kterého znal Radek jen od vidění a slyšel o něm, že prej hraje na bicí, no a slovo dalo slovo a Tomáš byl náš.

Na jaře 2007 jsme sehnaly zkušebnu v bývalý školce v Brandýsku a začalo se zkoušet. V lednu jsme zapluly do studia a zkusily si natočit demáček abychom věděly jak to vůbec zní, no a povedlo se. Natočily jsme 10 kousků za víkend (dodneška nevim jak jsme to dokázaly tak rychle), mno a snad to i má nějakou tu budoucnost.