Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Up!Great crossover-alternative / Ostrava

„!!! 2.9. / Kyjov / Rock N Rolla !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

UP!GREAT  je kapela, která vás uhrane svou silnou energií, živelností a nespoutaným koncertním projevem. Výrazný vliv na vaše čidla bude mít jistě především charismatický projev zpěvačky, která vás rozhodně nenechá klidnými a svým projevem vás přiměje k následování hudební energie, která z kapely srší všemi směry. Hudba UP!GREAT je těžko škatulkovatelná, jde napříč různými hudebními žánry /hardcore-rock-alternativa/, je plná přímočarých groovů, riffů, emocí a experimentů, kterým vládne nezaměnitelný hlas divoženky Veronicy.

Kapela aktuálně vydala své třetí CD s názvem The Songs After (TTRec. 2013). Všechny desky kapely k nalezení a zakoupení v sekci Alba nebo na www.upgreat.cz.

Veronica - vocal   Toma Rybola - guitar   Vomit - bass  Kocour - drums

 

 

TEXTY ke stažení  "Don ´t Panic" / "No Lies"                                                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

Bio a historie

UP!GREAT vznikl na konci roku 2008 původně jako hudební projekt kytaristy, skladatele a producenta Tomy Ryboly, jehož záměrem byla zahraniční spolupráce. Brzy ovšem bylo zcela jasné, že setkání Tomy a zpěvačky Veronicy nemohlo zůstat jen jako jednorázový projekt. Z jejich spojení se po velmi krátké době stala výrazná kapela, která brzy po svém vzniku vydala nikoli projektové, ale debutové CD s názvem Don't Panic /TTRec. 2008/. Dalšími členy kapely se stali dlouholetí spoluhráči Tomy, bubeník Kocour a basák Wiki. Kapela vyrazila v roce 2009 na klubová a festivalová podia nejen po české zemi, ale také do sousedního Polska a Německa. V roce 2010 dospěl Kocour ke své totální transformaci, odešel do ústraní a na místě bubeníka jej nahradil šílený St.Howadik. V tomto složení kapela nahrála další CD s názvem No Lies /TTRec. 2011/, které pokřtila a prezentovala na svém turné v roce 2011. Kmotrem nové desky se stal Radek Pastrňák /BUTY/, kterého, ač s HC společného příliš nemá, tahle kapela prostě baví! V roce 2012 se do kapely vrací retransformovaný Kocour, který opět nabyl své lidské podoby a zasedl tam, kam patří!!UP!GREATje tedy zpět ve své původní sestavě.

Aktuálně kapela vydala nové CD The Songs After /TTRec. 2013/, které vzniklo po velkých změnách v životě kapely. Zajímavostí CD je  bonusová píseň Some Days ve zcela (pro kapelu nezvyklé) akustické  podobě.