Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ucházím hardcore-punk / Jihočesko

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

(Ty) Fragmenty vášní tě dobodaj' a DÍK za Punk dětem!

Upraveno:

Tedy vězte: nová deska FRAGMENTY VÁŠNÍ je na světě. Fakt vole. Možná si ještě vybavíte, jak jsme loni slibovali, že vyjde do loňskejch vánoc a do oparu tajemství jsme halili nevyřčenou otázku, zda je načasování jejího vydání pokusem o průnik na vánoční trh... Je asi na čase jít s pravdou ven (slovo má bývalý managment kapely): "Když začalo být zřejmé, že vydání Fragmentů se do vánoc nestihne, měli jsme černé ekonomické myšlenky. Čekat s vydáním do dalších vánoc se příčilo ekonomickému desateru a nápad souboru - vymyslet a následně nenápadně, leč přesvědčivě podsunout alternativní hudební obci nový termín, přímo vybízející k utrácení za muziku - se ukázal být nerealizovatelným. A to proto, že páni umělci se na všech mnou pracně dohudnutých breefincích dokázali maximálně tak ožrat a pak se vysmívat mé nové kalkulačce a s přitrouble vyhulenými úsměvy mne titulovat Posraným kapitálem. Já sice jsem zvyklý pracovat s neschopnými blbečky, ale tady jsem zlomil hůl."  Vzniklou situaci jsme, jako obvykle, vyřešili primitivní svépomocí - vytrvalé dotazy, pobídky a apely ze strany roztomile naivního pana vydavatele, kde že je ten obal a abychom jej prý urychleně dodali, jsme s všemožnými omluvami a fiktivními výmluvami na šílenou vytíženost, svévolná úmrtí nezálohovaných hadrů (čti hard disků) či nedopřeložené překlady našich poselství, velmi věrohodně odpalovali zpět... Až nadešel říjen 2016, tedy ten správný čas odeslat s patřičnou pompou link na stažení již téměř rok hotového obalu na vydyvatelskou adresu. A zadařilo se... deska je čerstvě na světě a vánoce jsou za bukem! Je čas začít sklízet sladký plody finanční gramotnosti a jestli ne.... Tyvole jestli to nevyjde, tak asi děláme něco blbě.

FRAGMENTY VÁŠNÍ poslouchej a vobjednávej zde http://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/fragmenty-v-n http://www.punkrock.cz/7325-uchazim-fragmenty-vasni.html

A ještě ten DÍK - děkujeme všem, kteří jakkoli podpořili letošní ročník benefitu Punk dětem. Zejména kapelám (TOSIRO, JOHAVOVA KALHOTA, ThANX, FUNKCE ŠROUBU a vlastně i UCHÁZÍM), uspořadatelům, babičkám i dědum, co hlídali a tak a především návštěvníkům, který už ví, že některý skutky hřejou líp, než kocovina -    a to je nějakej metr. Díky vám pošleme letos Unicefu částku přesahující jedenáct litrů (upřesníme, až najdem papír s nákladama). Vole! .... to neni zlý, ne?


Tak by to skoro vypadalo,

Upraveno:

jako že je to (to = nový album Uchový kapely) sakumprásk hotový - nahraný, nazpívaný, několikrát smíchaný a přemíchaný a připravený na finální pouť. Tedy na cestu do laskavého opatrovnictví Papagájův hlasatel Records a pak do lisovny. Pokud teda někdo z nás či sám Jéňa Hellsound nepřijde s oslnivě originálním nápadem, že by bylo na místě, to ještě přemíchat.... Jo a taky ještě nemáme grafiku na obal, ale ta taky bude. Zatím to tak totiž vždycky bylo - nejdřív nebyla a pak byla. Takže to vypadá slibně a pokud věci půjdou, jak mají (stává se to někdy?), bude nový album do konce roku venku. Vim to, protože mi to na Festě říkal Papagáj... a to je asi tak jediný, co si z ní pamatuju. Čili je možný, že mluvil o úpně jiným termínu anebo taky, že jsme o tom nemluvili vůbec. Jestli jsme spolu teda vůbec mluvili. Pokud jsme tam ovšem vůbec byli. Shledává-li v čase vydání někdo kalkul a pokus o průnik na vánoční trh, želáme mu l'ahký spánek a veselé svátky.


A voni, ty vole, nekecali

Je to tak, nahráli jsme  devět novejch songů, vlastně deset s intrem. Ještě vydržte, než se Paayovi daj do pořádku hlasivky, aby to nazpíval. Ale zkušenost praví, že to nebejvá dřív nežv dubnu, květnu. Ale to nějak přežijete, no ne?