Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tři v triku acoustic-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Out of the Woods (live, feat. M. Rataj & M. Komárek) 341 ×
  • 2x2 (živě v Malostranské besedě 2014, feat. Michal Rataj) 315 ×
  • Jako Brno (demo 2003) 1 210 ×
  • One by one (demo 2003) 749 ×
  • Děti (demo 2003) 606 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Tři v triku (dříve Bratři v triku) hrají akustické rockové písničky s vlivy folku, blues a country jak z vlastní dílny, tak i cover verze z repertoiru nestorů amerického rockového písničkářství Boba Dylana, Neila Younga, Bena Harpera apod. Kapela má za sebou desítky koncertů v klubech a na festivalech v Čechách i na Moravě. Mezi oblíbené scény patří zejména Blues sklep, Palác Akropolis, Malostranská beseda, Jazz Dock, Stará Pekárna v Brně, Jazz klub Teplice… Od 1. ledna 2016 hraje pod názvem Tři v triku, aby již dále nedocházelo k záměně se studiem Bratři v triku Krátkého filmu Praha.

Tři v triku jsou:

Vojtěch Ettler – kytary, zpěv, foukací harmonika

Šimon Kotek – bicí, zpěv, klarinet

Lukáš Ettler - basa

Michal Rataj - klavír (milý stálý host od r. 2015)

Kontakt: Šimon Kotek, agentura 100promotion (info@100promotion.net, tel.+420 777 633 158)

 

Bio a historie

Kapela Tři v triku (dříve Bratři v triku) vznikla koncem září 1999 akustická alternativa k blues-rockové Rezavé kleci. Název kapely s sebou původně nesl nejen obdiv k českému animovanému a loutkovému filmu, ale také podává informaci o tom, že jsme hráli ve třech a navíc v pruhovaných tričkách. A ještě k tomu jsme skutečně velmi blízcí příbuzní. Bratranci jsou totiž skoro jako bratři. Od 1. ledna 2016 hrajeme pod názvem Tři v triku, aby již dále nedocházelo k záměně se studiem Bratři v triku Krátkého filmu Praha.