Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Touchwood rock / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nová pěnice

BARBUCHA - TO JE NÁKUP

Jak Vám asi z fejsbuku opět neuniklo, Terka nám z Touchwooda přestoupila do AC Mateřská dovolená... a pže to nejní upe dobrý ani na střídavý starty, museli jsme po koncertu v Divákách řešit taky nějaký posilování.
Nutno říci, že Dobišarovic Barbucha byl slušnej nákup, což jsme zjistili hned na prvním koncertě na Leitnerce...a zjišťujeme každým dalším hraním - v Hodoníně, v Rousínově, v Bulharech...pokud to chcete taky zjistit, akože ještě nevíte, ale chcete...tak máte další šanci 23. 9. v Hodoníně u Kunštátu a na podzim v Brně...Děcka, to chcete!!!

Jo a malej dovětek - už jsme zase Brněnská kapela, bo jsme se ze zkušebny v Křenovicích po dlouhých letech přestěhovali zpět do Šalingradu...jipijajou.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Touchwood

Hej lidi, tak to nas kudla zahralo!! Sme moc radi, kdo by nebyl, zeo! Dik jak svina a doufam, ze se brzo zas setkame, delame nakej novej matro ;-) A JJ, urcite se na necem domluvime ;-) Stay tuned!!

Antiterkafan

No tak jo,no. Asi už fakt stárnu nebo už su hluchej. Kupodivu se mně to hudebně kecací představení v M13 líbilo a protože s oblibou (byť konstruktivně) kritizuju, tak jsem nepsal, bo nebylo co kritizovat. Na další příležitost ke kritice jsem si tedy počkal až do úterka 15.3., kdy se 3 kucí, 1 ženština a 1 Helenka předvedli v Metru. Damn! Zase se mně to líbilo! Dobrý, Helenko, dobrý!!!

Zobrazit všechny názory »