Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Touchwood rock / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nová pěnice

BARBUCHA - TO JE NÁKUP

Jak Vám asi z fejsbuku opět neuniklo, Terka nám z Touchwooda přestoupila do AC Mateřská dovolená... a pže to nejní upe dobrý ani na střídavý starty, museli jsme po koncertu v Divákách řešit taky nějaký posilování.
Nutno říci, že Dobišarovic Barbucha byl slušnej nákup, což jsme zjistili hned na prvním koncertě na Leitnerce...a zjišťujeme každým dalším hraním - v Hodoníně, v Rousínově, v Bulharech...pokud to chcete taky zjistit, akože ještě nevíte, ale chcete...tak máte další šanci 23. 9. v Hodoníně u Kunštátu a na podzim v Brně...Děcka, to chcete!!!

Jo a malej dovětek - už jsme zase Brněnská kapela, bo jsme se ze zkušebny v Křenovicích po dlouhých letech přestěhovali zpět do Šalingradu...jipijajou.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Touchwood

Jeje, Terkafan na nás nezanevřel ani s novou zpěvačkou!!! To je skoro lepčí ocenění, než kdyby nám cpali nějaký Anděly :-) :-) :-)
Nasadit starý pecky z CDčka? To bychom rozhodně zmátli nejen všechny tři fanoušky ze starověku ale upe všechny...včetně nás samotných. Zamyslíme se nad tím hluboce...a třeba nějaký překvápko na koncertě v Brně vytáhneme :-) Každopádně doufáme, že to Terkafan přijde osobně zkontrolovat...páč, Lepší než jezdit autem je nechat se svéz(s)t ospalým kosmonautem klikatých cest... :-)

Terkafan

Tak Helenka pryč :( ...nová pěnice zdá se však být schopná :) Takže všechno je fajn,fajnový??? Neřekl bych, fanoušci (všichni tři) chtějí starý fláky!!! Zombie už je vohraný, co ale takhle po letech naživo Smoke On The Water? A nešlo by nasadit Dokud,ať si dechy během koncíku kapku vydechnou?
A co takhle rovnou anniversary tour k x-tým narozkám céda ?

Touchwood

Hej lidi, tak to nas kudla zahralo!! Sme moc radi, kdo by nebyl, zeo! Dik jak svina a doufam, ze se brzo zas setkame, delame nakej novej matro ;-) A JJ, urcite se na necem domluvime ;-) Stay tuned!!

Zobrazit všechny názory »